2410
2553
عنوان

خواب دیدم خیلی ترسناک بود 😭

230 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها..من بعد از مدتها کاهل نمازی صبح پا شدم نمازمو با اذان خوندم..همینکه بچم شیرشو کامل خورد اذانو گفت..نمازو خوندم ۳۴بارالله اکبر ۳۳بار الحمدلله و ۳۳ بار سبحان الله خوندم و خوابیدم..خواب دیدم تو یکی از اتاقای یه مسجد بودیم من و بچم خانوادم..بعد چادر زدم میخواستم برم بیرون راهو گم کردم‌..تاکسی گرفتم منو تا سر یه خیابونی رسوند خیابون آشنا بود ولی هر طرف میرفتم انگار دور ب نظر میرسید نگاه کردم دیدم یه خیابون شلوغه رفتم تا یه سربازای چینی اونجان یه سری آدمم روبروشونن بهم گف کد ملیتو بگو از اینور رد شو گفتم ن گفت خواهش نمیدونم چرا گفت خواهش😄 بعد گف بیا از این ور رد شو نرفتم برگشتم رفتم تو یه کوچه تا همه آدما انگار مرده ن ولی راه میرن یه زن دم در خونش داشت شلاق میخورد کسی بالا سرش نبود..انگار اون چینیا چند بار میکشتنشون و زندشون میکردن‌..تا بالاخره بمیرن..تو این حین همش یاد بچم بودم میگفتم الان چند ساعته ک شیر نخورده هر چی میرفتم به جای درستی نمیرسیدم بعد از خواب پا شدم ..انگار تو خواب بچم مرده بود وقتی بهش رسیدم..خیلی ترسیدم پا شدم بچمو شیر دادم..گفتم بیام بگم خوابمو ببینم کسی تعبیرشو میدونه؟

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم خواب بعد از اذان صبح تعبیر نداره،نگران نباش،خواب اشفته دیدی.

خدا کنه..اگه تعبیر داشته میرم جهنم انگار😭

خیلی فیلم میبینی همه رو باهم قاطی کردی... 

آره فیلم زیاد میبینم ولی تا حالا فیلم اینجوری ندیده بودم😑 .

2714

تو خواب هر چی زنگ میزدم آژانس سرویس نداشتن تاکسیا هم نمیبردن این تاکسی هم همینطوری میخواست بره ک گرفتمش..😐هنوز دارم میترسم ..یه سرویس دانشگاهی هم رد میشد گفت تا برسونمت انگار هیشکی توش نبود جز راننده نرفتم

توکه باز خواب دیدی من یه الان یه اتفاقی تو بیداری برام افتاد دارم میمیرم از ترس تنها هم هستم😭😭😭😭 ...

من ؟من کی خواب دیدم ک میگی؟من چن وقته اومدم نی نی سایت ..حالا چی شده ک میترسی؟

منظورم این بود که باز مال تو خواب بوده من تو بیداری منظور بدی نداشتم 

یکی از تاپیکاتو خوندم چرا ب جن و خواب ترسناک علاقه داری؟😅من خیلی ترسوئم اصن دوس ندارم حتی بهش فک کنم

2706