2726
عنوان

ترک خود ارضایی .. احوال خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 281976 بازدید | 395 پست
ربطی نداره، اون هایی که زیاد این کارو انجام میدن متاسفانه لذت بردنشون بیشتر ذهنی میشه تا لمسی. یعنی ...

تخیلی و ذهنی هم خودارضایی حساب میشه ؟

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوستان منم پای چشمام خیلی سیاهو گوده نکنه بقیه فک میکنن منم خودارضایی میکنم؟؟؟؟اخه چجوری رفعش کنم ای ...

نه عزیرم اون کاربر ی چیزی پروندگفتم که در افراد مختلف فرق میکنه نترس من درموردت هیچ نطر و پیش داوری ندارم خخخخ  

اون موقع یعنی این چیزارومیفهمیدی؟؟ والامن اون موقع فرق دایی وخالمه وعمه نمیدونستم چیه به همه میگفتم ...

عزیزم خیلیا از کوچیکتر از ۸-۹ سالگی حتی اینجوری میشن یوقتا دختر‌دچار عفونت میشه و خارش خودشو ک بخارونه حس لذتشو میفهمه بعد باز تکرار میکنه و ادامه دار میشه

برای همینه ک‌میگن کسی ک‌دختر‌داره حواسش باشه عفونت نگیره ک‌ باعث بلوغ زود رس شه 

وگرنه ربطی نداره ک طرف‌میفهمیده معنی اینو یا نه😊

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
خخخ بزار راحت باشه    

یکی از خانومها فکر کنم طلبه باشه . به استارتر گفت آوررین جهاد اکبر که همانا مبارزه با نفس هست انجام دادی . اینقدر جمله سنگین بود که فکر کنم استارتر هنگ کرد.    

منم به نوبه خودم به استارتر مبارزه با نفس عماره رو تبریک میگم و به ایشون میگم استارتر عزیز جهادگره کی بودی تو ؟؟؟؟

تبریک میگم عزیزم

شرمنده این سوال میپرسم شما کوچیک بودین فیلمی دیدین که این کار شروع کردین؟ یا به واسطه کسی تشویق شدین به این کار؟

حالا به نظرتون ماها که دختر داریم چکار کنیم یه این اتفاق نیوفته براش؟

وای استارتر منم مثل شما بودم البته تو ده یازده سالگی هر وقت تنها میشدم دوس داشتم یکاری کنم کارای عجیبیم میکردم ک علتش واقعا برام مفهوم نیس..حای نمیدونستم اون حس چیه حتی دیرتر از بقیه ب بلوغ رسیدم اما قبل ازینکه بفهمم چیکار میکنم بهش اعتیاد داشتم...محال بود تنها باشم و نرم سراغ اون کارا...و متاسفانه حتی بعد عقد با اینکه گاهی با همسرمم رابطه داشتم اون عادت ترک نمیتونستم کنم..ب خودم وعده ی بعد عروسی میدادم اما بعد عروسی بدترم شدم چون همش تنها و بیکار بودم خیلی خیلی عذاب اوره قبلش ب هیچی فکر نمیکنی اما بعدش انقدر سرزنش میکنی خودتو و متنفر میشی ک هی توبه میکنی و باز...با اینکه طبع خییلییی گرمی دارم و رابطمون با همسرم عالیه بازم نمیتونستم ولش کنم ...تا اینکه نیمه شعبان امسال توبه کردم و ب امام زمان قول دادم..سعی کردم خودمو ب خدا نزدیک کنم تا ماخ رمضون بتونم از لحظه های قشنگش لذت ببرم و همش شرمنده نباشم...خداروشکر منم 36روزه ک پاکم و انشالله خدا ببخشه منو چون گناه کبیره سخت بخشیده میشه...

یکی از خانومها فکر کنم طلبه باشه . به استارتر گفت آوررین جهاد اکبر که همانا مبارزه با نفس هست انجام ...

عزیزم دعا درحق خود دیر مستجاب میشه میخوای همو دعا کنید و به این درجه جهاد برسیم ! عایا؟   

شوهر منم از بچگی این عمل زشت انجام میده تا الان،اینقدر ب این کار عادت کرده ک نیازی ب من نداره

باید بره مشاور ...چند جلسه ای ترکش میدن ..

خوشبختانه تنها اعتقادی هست که درمان دارا

2706