2737
2734
عنوان

ترک خود ارضایی .. احوال خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 282470 بازدید | 395 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصولا بچه ها هز 3 سالگی تمایل پیدا میکنن. نمیفهمن چیه فقط حس خوب بهشون میده

تازه من قبلایه مطلب خوندم که نوزادوقتی شیرمیخوره وسینه ی مادرشوحین شیرخوردن گازمیگیره اونم ازشهوته دیگه نمیدونم واقعاراسته یانه .انسان توهرسنی نیازداره ولی معمولابچه هااینقدرمشغول شیطنت وبازی هستن که بهش اهمیت نمیدن ولی استارترخیلی زوددنبال این مسائل رفته .من دهه شصتیم وواقعاتواین مسائل خنگ بودم اصلانمیدونستم خودارضایی چیه تابعدازعروسی فهمیدم😕تازه همیشه هم فکرمیکردم زن و شوهرافقط وقتی میخان بچه داربشن رابطه برقرارمیکنن نمیدونستم این ی نیازه وهمیشه هست 

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
ببخشید این سوال رو میپرسم . خودارضایی تو خانومها باعث از بین رفتن بکارت میشه؟

تا زماني كه چيزي فرو نكني نه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2731
شوهر منم از بچگی این عمل زشت انجام میده تا الان،اینقدر ب این کار عادت کرده ک نیازی ب من نداره

از کجا فهمیدی؟میشه بگی شوهرمم بمن محل نمیده شاید اونم خودارضایی داره میشه لطف کنی بگی

2738
از کجا فهمیدی؟میشه بگی شوهرمم بمن محل نمیده شاید اونم خودارضایی داره میشه لطف کنی بگی

گوشه گيري تو خودش بودن گود رفتن پاي چشم سياه شدن زير چشم اينا از نشونه هاشه

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
اون موقع یعنی این چیزارومیفهمیدی؟؟ والامن اون موقع فرق دایی وخالمه وعمه نمیدونستم چیه به همه میگفتم ...

بچه نمیفهمه این خود ارضایی هس ولی ازش لذت میبره.فکنم میگن از 3 سالگی بچه ممکنه دچار این عادت میشه چون نسبت به اندام جنسی خودش حساس میشه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
نه بابا . دلم برای اونهایی که انجام میدن سوخت . یه مشکل به همه مشکلاتشون اضافه شده . من متاهلم اینقد ...

الحمدالله خداروشكر

یادت نره شکستن دل تاوان دارد.یادت نره عمر و جوونیت پایان داره....
2706