2737
2734
عنوان

نی نی کوچولو

116 بازدید | 14 پست

سلام خانوما من قصد دارم توی این یکی دوساله باردارشم سیرمطالعاتی روانشناسی کودک چی میشناسین معرفی کنین شروع کنم ب مطالعه لطفا با آگاهی معرفی کنین 😁😁😁

بعد از تاثیر روانشناسی کودک و...هم بگین دیدین کسی ک عمل کنه و بچش خخخخیلی صالح و آروم و متین باشه؟؟؟

پیشنهاد من کتاب مادرکافی جوفراست و ویدئوهای ایشون هست به نظر من عالی و کافیه 

باهاش ساعت خواب مشکلات لجبازی کودک جدا کردن جای خواب ووو روحل کردم و کلا بچه های اینجا رو میبینم چطوری از دست کوچولوهاشون مینالن تعحب میکنم چون با این مواردی که میگن یا مواجه نشدم یا اونایی که مواجه بودم شدتش واقعا کم بوده 

به خودزنی و خدای نکرده بچه زنی و اینا هم نیفتادم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر منِ دیگر ما

الفبای تربیت اینارویادمه فعلا

ازبُعدمعنوی هم رعایت کنی توصالح بودن موثره من ازبچه هام راضیم خیلی  ب لطف خدا س همش فقط بی نظمن  اینونمدونم چکارکنم

2728
من خیلی گشتم کتابشو پیدانکردم .ویدیو یاکتابشو ازکجامیتونم تهیه کنم

اتفاقا تونمایشگاه پر بود .از ادینه بوک اینترنتی بخر 

ویدئوها هم توی یوتیوب هست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
تونمایشگاه پر بود .از ادینه بوک اینترنتی بخر  ویدئوها هم توی یوتیوپ هست

ممنون ازراهنماییتون ادینه بوک کتاب الکترونیکی میده یا ارسال میکنه

باالکترونیکیا حال نمیکنم

ممنون ازراهنماییتون ادینه بوک کتاب الکترونیکی میده یا ارسال میکنه باالکترونیکیا حال نمیکنم

خواهش میکنم نه ارسال میکنه برات کاغذیشو 

ای بوک خوبه که😁😁😁

البته خودم دهه شصتیم و به نظرم کتاب فقط کاغذی اونم ده بار خونده شده و باد کرده با کاغذهای بازیافتی شبه کاهی که صدجاشم حاشیه نویسی کرده باشی  😁😁😁

خواهش میکنم نه ارسال میکنه برات کاغذیشو  ای بوک خوبه که😁😁😁 البته خودم دهه شصتیم و به نظرم ...

ممنونم لطف کردین اخه میخوایم یکم ازفضای نت و..دورشیم باز با  الکترونیکی مجبوریم فاصله نگیریم وزوم کنیم 

کتاب کاغذی ی چندساعت ازین فضای متهوع دورمیشیم.من ازگوشی وایناخسته شدم ولی باز هرکارکنم مجبورمیشم استفاده کنم اینجام مثل این پست امثال شما خانمای باسواد رومیبینم دلم نمیاد،سرنزنم

کلی چیز یادگرفتم ازینجا

2738
استارتر منِ دیگر ما الفبای تربیت اینارویادمه فعلا ازبُعدمعنوی هم رعایت کنی توصالح بودن موثره من از ...

ممنون خانم گل اتفاقا برای من بعد معنوی خیلی اهمیت داره❤دنبال کتابی میگشتم ک توجه ب این نکته داشته باشه

همسر من روانشناسی خونده و اعتقاد داره روانشناسی اسلامی روانشناسی غربی رو نقض کرده البته تا حدودی برای همین نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم ...ممنونم از راهنماییت🥰

ممنونم لطف کردین اخه میخوایم یکم ازفضای نت و..دورشیم باز با  الکترونیکی مجبوریم فاصله نگیریم وز ...

زنده باشی مهربان😘😘😘😘

یه  آیه  ایی بود  واسه  بچه  صالح 

فقط  در کل میدونم 

قران  خوندن تو  بارداری بچه  رو صالحـ میکنه 

خرماـهم ـچون طبعش گرمه

بچه  رو اروم میکنه

اینو  دختر عمم تجربه کرد

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
ممنون خانم گل اتفاقا برای من بعد معنوی خیلی اهمیت داره❤دنبال کتابی میگشتم ک توجه ب این نکته داشته با ...

اول رفتارخودت

اخه میگن تربیت بچه کی اغازمیشه

قبل ازتشکیل نطفه

توبارداریم قران

بعدتولد هم بازعمل ما موثره

کتاب هم بخون  درکنارش،ان شاءالله صالح بارمیان

2706