2410
2553

من جمعه صبح سزارین شدم بچه دومم شیر ندارم 

تو بیمارستان هر کس یه چیز میگفت یکی میگفت نداری یکی میگفت دو روز طول میکشه شیر بیاد....

سر بچه اولم هم شیر نداشتم و بچه م شیر خشکی شد ( بارداری پر استرس داشتم و زایمان سخت) بچه م هم سینه نمیگرفت سینه م هم نوک نداشت 

الان هم انگار هیچی نیست ولی بچه سینه و میخوره و ظاهرا سیر نمیشه طولانی میخوره 

تو. بیمارستان ماما ها گفتن بهش کمکی با سرنگ شیر خشک بده 

نداشتن شیر بعد ۲ روز طبیعی هست؟؟

یه اغوز خیلی کم هست 

طبیعیه عزیزم شیدوش بزن اگه بری بیمارستانی که زایمان کردی بگی شیردوش بیمارستان بزنن قشنگ باز میشه

نوک یه سینه م زخم شده گفت شیر دوش برقی نزن

جمعه زایمان کردم اون یکی هم گفت بزن که من ترخیص شدم

خیلی ناراحتم که دوباره ممکنه شیر نداشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نوک یه سینه م زخم شده گفت شیر دوش برقی نزن جمعه زایمان کردم اون یکی هم گفت بزن که من ترخیص شدم خیل ...

بزن عزیزم درد داره ولی عوضش شیر میاد الان برو بگو شیر ندارم برام شیردوش بندازین برای نوک سینتم پماد شقاق هیدرودرم بخر

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2714

منم برای بچه اولم همین ماجرارو داشتم وشیرخشکی شد ولی برای دومی توبیمارستان چندبارازشیردوش برقی استفاده کردم ورگهام بازشد وشیرماومد عالی بود شیردوش برقی با وجود زخم وخون بازم استفاده کردم اومدم خونه بازم شیرم کم بودوبچم بهم چسپیده بود ولی تحمل کردم وشیرخشکندادم تا بعد چهلم تا اینکه کم کم شیرم زیاد شد والان ش ماهشه وشکرخدا شیرم خوبه .شیرخشک نده چون شیرت کمه مثل من کم کم دیگه سینتو نمیگیره تحمل کن وشیرخودتو بده وخودتم غذا های مقوی بخورزیاد میشه

اخلاق بد مانندلاستیک پنچره!!تاعوضش نکنی راه به جایی نخواهی برد

منم روز اول شیر نداشتم از داروخانه قطره شیر افزا گرفتم

از عطاری عرق شیر زاد داره گرفتم فکنم عرق رازیانه بود

هر وعده مامانم رازیانه دم میکرد بهم میداد

روز سوم شیر زیاد داشتم

بچه شیرخشکی نکن بزار سینت بگیره هرچقد گریه کرد توجه نکن آخرش دس از لجبازی بر میداره

من سه روز بعد با اینکه تغذیمم عالی بود هم بارداری هم بعد از زایمان تازه آغوز هم بعد از سه روز اومد ...

من متاسفانه تو. بارداری تغذیه خوب نداشم چون دیابتی بودم با تزریق انسولین 

2706