2737
2734
دکتر یوسفی چطور بود

تو تاپیک من گفت خیلی راضی بوده از دکترش

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رضوانی دکتر خوبیه خودم الان میگم شاید شوهرم خاست عمل کنه پیشش بفرستم بازم مطمئن نیستم  من با د ...

ببخشید از کار دکتر یوسفی راضی هستین؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2731
عزیزم مگه الان فرقی هم میکنه دیگه با این حال؟

آخه من قصد عمل دارم . هنوز نتونستم دکترمو انتخاب کنم. خواستم ببینم اگه راضی هستین دکتر یوسفی رو بزارم تو گزینه هام

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
عزیزمممم!!! دکتریوسفی سه ماهه ک فوت شدههه!

ای وای راست میگیی. خدا رحمتش کنه.

اصلا نمیدونستمممم.

تعجب کردم گفتی چه فرقی میکنه راضیم یا نه

نظرت راجع به دکتر رضوانی چیه؟

ای وای راست میگیی. خدا رحمتش کنه. اصلا نمیدونستمممم. تعجب کردم گفتی چه فرقی میکنه راضیم یا نه نظر ...

اره عزیزم فکر میکردم میدونستی خخخ

طب رضوانی رو فقط یبار رفتم بنظرم کارش خوبه گاهی پشیمون میشم ک کاش با همون دکتر رضوانی عمل میکردم اخه قبلش با رضوانی نوبت داشتپ ک کنسل کردم 

💙
2738
بینیت هم گوشتی  نیست زیاد من بینیم گوشتبه اجازه بده من هم عکس بدم منتهی تا دید لایک کنید تا پاک ...

سلام عزیزم میشه یکم در مورد خرابکاری خالقی صحبت کنید....ناراضی ظاهری بود یا تنفسی ....من قصد عمل با ایشونو دارم

2706