2733
2734
عنوان

جاری بدجنس

597 بازدید | 26 پست

سلام دوستان . جاری من همش به شوهرم زنگ میزنه ینی چی اخه میخواد مهمونی دعوت کنه زنگ میزنه به شوهرم میگه. همش زنگ میزنه سیر تا پیاز زندگیمون رو میپرسه ازش. قبلنا شوهرم میگفت که زنگ زده ولی الان نمیگه پنهون میکنه ازم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به. نظرتون چه طور باید رفتار کنم . منو شوهرم واقعا خوبیم باهم هیچ‌مشکلی نداریم . نمیدونم اون چرا این رفتارو میکنه. حس میکنم شوهرمم واسه اینکه من ناراحت نشم بهم نمیگه که زنگ زده بوده

جاری بنده هم این گونه هست

منتظرم بازم زنگ بزنه ،زنگ میزنم بهش یه دعوای اساسی دارم باهاش

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2738

و همچنین جاری بنده اینگونه س، با اینکه خودش شاکی چرا مادر شوهر جان برا دعوت به اون نمیزنگه ب پسرش میزنگه

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
به. نظرتون چه طور باید رفتار کنم . منو شوهرم واقعا خوبیم باهم هیچ‌مشکلی نداریم . نمیدونم اون چرا این ...

بگو ديگ جوابشو نده..جاريو بايد دم حجله كشت

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻

منم شماره برادر شوهرام چون رند هستن حفظم اگه قرار باشه از گوشیم زنگ نزنم جاریام که شماره هاشون سیون زنگ میزنم به برادر شوهرام.جاریام هم همینطور و ما کوچکتربن مسئله ای نداریم برادر شوهر عین داداشه دیگه.ولی خوب فرهنگ ها متفاوته دیگه مااینجوری هستیم

2706