2410
2553

ازلیمو و عسل

چهار تخمخ و تخم به دم کن بخور

نه قرص نخوری بهتره

من بااینا خودمو خوب میکنم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازلیمو و عسل چهار تخمخ و تخم به دم کن بخور نه قرص نخوری بهتره من بااینا خودمو خوب میکنم

عسل ندارم حیف 

انگارداره عفونت میکنه میترسم این اواخربارداری دردسربشه 

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2720

فقط خودتو ببند ب میوه.پرتقالو اگه لیمو شیرین پیدا کردی هم عالیه.سیب هم رنده کن بخور.

و از همه مهم تر شربت لیمو عسل عالی.

اب از شیر بریز تو لیوان.یکم توش لیمو تازه بچکون.و عسل.😊

من ک خودم هیچ قرصی نمیخورم تو بارداریام😊 

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

فک کنم فقط سفکسیم رو اجازه داری بخوری. خواهش میکنم سر خود از داروخانه نگیری حتما برودکتر تا عفونت بیشتر نشده😙😙😙 انشالله زود خوب شی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2714
من ۱۰ روزه مریضم گلودرد و سرفه های شدید و خلط بینی و ابریزش بینی دارم  سه بارم رفتم دکتر هیچ ق ...

اوه ۱۰ روزرزز

من ازدیشب اینطورشدم کلافم 

ایشالا زودترخوب بشی

مرسی سرفه های شدید خلط دار دارم. با این حالم سر کارم می رم وتو کشور غریب یه دختر ۴ ساله هم دارم. ...

خیلی سختتتتته که 

خداکمکت باشه 

برا سرفه هات چهارتخم خوردی؟

من خوردم جواب گرفتم‌

کدوم‌کشوری راستی 

خدا بچه هاتو نگه داره

2706