1265
1273

از دیشب هم میسوزه و هم درد داره

چیزی هست که بخورم یابرم دکتر 

معجزه کوچولوی قشنگم تو اومدی و دنیامون عوض شد ایمانمون قوی تر و قلبمون زلالتر شد....تو رو "خدا" تواوج ناامیدی بهمون داد   تورو اربابم "عباس" بهمون بخشید دقیقا تو روز تاسوعا" خدایا شکرت 

ازلیمو و عسل

چهار تخمخ و تخم به دم کن بخور

نه قرص نخوری بهتره

من بااینا خودمو خوب میکنم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی
ازلیمو و عسل چهار تخمخ و تخم به دم کن بخور نه قرص نخوری بهتره من بااینا خودمو خوب میکنم

عسل ندارم حیف 

انگارداره عفونت میکنه میترسم این اواخربارداری دردسربشه 

معجزه کوچولوی قشنگم تو اومدی و دنیامون عوض شد ایمانمون قوی تر و قلبمون زلالتر شد....تو رو "خدا" تواوج ناامیدی بهمون داد   تورو اربابم "عباس" بهمون بخشید دقیقا تو روز تاسوعا" خدایا شکرت 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

فقط خودتو ببند ب میوه.پرتقالو اگه لیمو شیرین پیدا کردی هم عالیه.سیب هم رنده کن بخور.

و از همه مهم تر شربت لیمو عسل عالی.

اب از شیر بریز تو لیوان.یکم توش لیمو تازه بچکون.و عسل.😊

من ک خودم هیچ قرصی نمیخورم تو بارداریام😊 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
1258
باید بادکتر مشورت کنی هر قرصی نمیشه خورد رو جنین اثر بد داره خدایی نکرد ممکنه باعث نقص بشه برو دکتر ...

پس دکتربرم بهتره مرسی

فک کنم فقط سفکسیم رو اجازه داری بخوری. خواهش میکنم سر خود از داروخانه نگیری حتما برودکتر تا عفونت بیشتر نشده😙😙😙 انشالله زود خوب شی

میشه واسه بهتر شدن زندگیم ی دعای کوچولو از دلتون بگذرونین؟ ی دنیا ممنونم.    با افتخار بختیاری ام

من ۱۰ روزه مریضم گلودرد و سرفه های شدید و خلط بینی و ابریزش بینی دارم 

سه بارم رفتم دکتر هیچ قرصی ندادن

فقط دارم درمان خونگی  و طبیعی می کنم که خیلی تاثیری روم نداشته 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان حنا و شانا
فقط خودتو ببند ب میوه.پرتقالو اگه لیمو شیرین پیدا کردی هم عالیه.سیب هم رنده کن بخور. و از همه مهم ت ...

ممنونم 

1274
فک کنم فقط سفکسیم رو اجازه داری بخوری. خواهش میکنم سر خود از داروخانه نگیری حتما برودکتر تا عفونت بی ...

نه سرخودنمیگیرم میرم دکتر.

تشکرعزیزم

من ۱۰ روزه مریضم گلودرد و سرفه های شدید و خلط بینی و ابریزش بینی دارم  سه بارم رفتم دکتر هیچ ق ...

اوه ۱۰ روزرزز

من ازدیشب اینطورشدم کلافم 

ایشالا زودترخوب بشی

اوه ۱۰ روزرزز من ازدیشب اینطورشدم کلافم  ایشالا زودترخوب بشی

مرسی سرفه های شدید خلط دار دارم.

با این حالم سر کارم می رم وتو کشور غریب یه دختر ۴ ساله هم دارم.خیلی وضعم خرابه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان حنا و شانا
مرسی سرفه های شدید خلط دار دارم. با این حالم سر کارم می رم وتو کشور غریب یه دختر ۴ ساله هم دارم. ...

خیلی سختتتتته که 

خداکمکت باشه 

برا سرفه هات چهارتخم خوردی؟

من خوردم جواب گرفتم‌

کدوم‌کشوری راستی 

خدا بچه هاتو نگه داره

1264

چهار تخم ندارم تخم به لعابشو می خورم.

اب نمک قرقره می کنم و بینی مو شستشو می دم

پونه هم دم‌می کنم می خورم

با اب داغ و عسل و ابلیمو

اویشن و عسل

شلغم پخته

عسل تو شلغلم

سوپ 

پرتغال و لیمو شیرین

دیگه حالم از همشون بد می شه 

من کانادا زندگی می کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان حنا و شانا

وای منم یه هفتس سرماخوردم سرفه های شدید میکنم ولی دکتر نرفتم امروز نوبت دکتر زنان دادم با ایشون مشورت میکنم نیاز بود میگم برام دارو بنویسه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهار تخم ندارم تخم به لعابشو می خورم. اب نمک قرقره می کنم و بینی مو شستشو می دم پونه هم دم‌می کنم ...

ایشالا زودترجواب بگیری 

خوشبحالت ایران نیستی از ته دل خوشبحالت 

کاش منم باعزیزانم میتونستیم مهاجرت کنیم اونجا

عزیزم تو سرچام به دکتر جانانه سلطانی تاپیکت رسیدم ،شما تو بیمارستان امام علی میخوای زایمان کنی ؟اونجا دکتر سلطانی سزارین انجام میده ؟

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنید،لطفا 🙏