2410
2553
عنوان

خانومای خانه دار بیایین

256 بازدید | 32 پست

روزتون رو چه جوری میگذرونید ؟

حوصلتون سر میره یا نه؟

تفریح و...میرید؟

من دوست دارم خانه دار شم ولی میترسم حوصلم سربره یا دچار بی برنامگی بشم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چیکاره اید دقیقا؟ک دوس داری خانه دارشی.

درس میخونم و کار پاره وقت 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2720
درس میخونم و کار پاره وقت 

متاهلین؟بعد کی خونه داری میکنه براتون؟کارای روزمره خونه رو کی الان انجام میده

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

اررره حوصلمون سر میره فصل خوبیهرمیشه بیرونم رفت خداروشکر

اما بهتر از اینه که تو سرمای زمستون سرصبحی لباس بپوشم وبرم سر کار

و ظهر تابستون تو گرما از سرکار بیام خونه

خسته وکوفته بخوابم😁

من تقریبا دوماهه بیکارم و خونه نشینم

عادت دارم به کار 

توخونه دووم نمیارم یعنی میمونم توخونه ولی افسرده میشم بیرون نمیرم کار به کسی ندارم  هرکسی یه جور افریده شده ببین خودت میتونی؟برنامه داری؟

2714
متاهلین؟بعد کی خونه داری میکنه براتون؟کارای روزمره خونه رو کی الان انجام میده

بله .خودم انجام میدم کارای خونه ام رو و گاهی همسرم اگه خسته نباشه کمک میده

بله .خودم انجام میدم کارای خونه ام رو و گاهی همسرم اگه خسته نباشه کمک میده

پس الان یه پا خانه داری عزیزم چی میگی دیگه😂

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
من تقریبا دوماهه بیکارم و خونه نشینم عادت دارم به کار  توخونه دووم نمیارم یعنی میمونم توخونه ...

نمیدونم میتونم یا ن.براهمین میخوام از تجربه ها استفاده کنم

پس الان یه پا خانه داری عزیزم چی میگی دیگه😂

منم از۸صبح تا ۸شب سرکاربودم میومدم کارارومیکردم شوهرم ۱۲میومد

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
من خونه دارم احساس میکنم عمرم تباه شد تو خونه هر روز گریه میکنم چرا شاغل نیستم چرا پارتی نداشتم من ...

تو خونه نمیشه برنامه بریزی کتابایی که دوست داری رو بخونی یا کارایی که دوس داری رو بکنی؟

من خ سختمه صبحا مجبورم بلند شم .دلم میخواد خوب بخوابم بعد پاشم به کارای مورد علاقم برسم

تو خونه نمیشه برنامه بریزی کتابایی که دوست داری رو بخونی یا کارایی که دوس داری رو بکنی؟ من خ سختمه ...

نه

بخوابی که چی بشه

خواب چیه 

اگه شغلت خوبه سفت بچسب

شغلت چیه؟

بستگی داره شغلت چی باشه

2706