2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عزیزدلم دعا میکنم برات هرکیم تو تاپیکه و میبینه هم باید دعا کنه😒 چن وقته الان؟

فدات بشم مهربونم😘😘😘😘

فردا وارد هفته هشتم میشم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
تشکیل میشه نگران نباش  منم همینطور بودم ، زود رفتی سونو؟

مرسی از دلگرمیت گلم، نه هنوز اصلا نرفتم فردا وارد هفته هشتم میشم که میتونم برم سونو

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

آموزشی شوهرم تموم شد و افتاد توی یه شهر مرزی. شهرش خوبه خداروشکر..... پس انداز کردیم و وام گرفتیم یه ماشین خریدیم....... توی این مدتم من خیلی تغییر کردم و شوهرمم به تبعیت از من خیلی تغییر کرد.... خداروشکر. ولی هنوز عصبیه..... خونه رو ک شروع به ساخت کردن رفتیم وقت تالار گرفتیم برای تیر ماه... آگه فقط خونه ما رو میسازن آماده میشد. چند روز پیش مادرشوهرم اومد تو اتاقم گفت باید مجلس تونو عقب بندازین چون خونه آماده نمیشه. ....... من شوکه شدم لباس و آتلیه و تالار و آرایشگاه رزو کرده بودیم.... گفتم مشکلی ندارم برام مهم نیست..... گفتم حتما شوهرم مخالفت میکنه. وقتی شوهرم اومد مادرش ک بهش گفت در کمال ناباوری گفت مشکلی نداره..بعد روبه من کرد گفت مشکلی نداره نه!؟؟؟ من ک حرفش به دلم نبود مخالفت کردم.... گفتم من به همه گفتم و ناراحت شدم. شوهرم گفت بیا بریم بیرون.... رفتیم بیرون و شروع کرد به قانع کردن من. گ

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
2738
به سلامتی قلب نینیتم تشکیل میشه نگران نباش گلم😘

سلامت باشی عزیزدلم

ایشالله ایشالله😍😍😘😘

من حرف دلمو زدم گفتم ما چوب خانوادتو میخوریم........ گریه کردم.... یهو عصبی شد... داد و هوار راه انداخت شب بدی بود تو تاپیک هام هست....... باز سر همین مسئله با مادرشوهرم بحثم شد..... عروسی شده یه حسرت رو دلم...... سه ساله 4ماه ک تو عقدم...... شغل شوهرمم جوریه ک هرچی سرکار باشه نصفش میاد مرخصی اینجوری خیلی سختمه.....

تموم شد. سوالی هست در خدمتم. خوش حال میشم نظر بدین..... نظر منفی و مخالفم بود اشکالی نداره راحت باشید

تموم شد. سوالی هست در خدمتم. خوش حال میشم نظر بدین..... نظر منفی و مخالفم بود اشکالی نداره راحت باشی ...

ایشالا حل بشه مشکلاتت عزیزم

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

خیلی صبوری و مشکلاتتم بخاطر سن کمت و وضعیت مادرت بوده ولی پول ندارین تو شهری که شوهرت هست خونه اجاره کنین که هم بری سر زندگیت هم پیش شوهرت باشی؟ با وضعیت پیش اومده با خانواده هاتون یه کم ازشون دور باشی برات بهتره.

2706