2737
2734

یک سال آموزشی جوری بود ک فقط پنجشنبه جمعه ها میو مد..... ولی نمیدونم از سر وابستگی بود یا دلبستگی همو دوست داشتیم.... هربار ک مامانم میگفت طلاق جفتمون میمردیم و زنده میشدیم......خصوصیت های خوبی ام داشت ک منو امیدوار میکرد.خیلی صادق بود.. خیلی حتی آگه به ضررشم تموم میشد حاظر نبود دروغ بگه.... مثبت اندیش بود.... غیرت  و مردانگی داشت. از وقتی رفت سر کار دست و دلباز شد.. بهش اطمینان داشتم  تنها مشکلش این بود ک عصبی بود... 

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی این مدتی ک ازم دور بود خیلی ضربه خوردم چون قبلش ما همش باهم بودیم. توی یک هفته 3کیلو کم کردم..... اما یهو یه راه نجات پیدا کردم.... یه چراغی توی دلم  روشن شد... راهمو عوض کردم... دیگه مسائلمو به مامانم نگفتم.... کم تر بهانه جویی کردم.... شروع کردم مشاوره رفتن و کتاب خوندن..... یکم بهتر شدم... همین ک به مامانم چیزی نمیگفتم خیلی بهتر شده بود اوضاع ولی مامانم دوست داشت مسائل و کنترل کنه شده بود مادرشوهر....... تا میدید من تو خودمم زنگ میزد به خانواده ی شوهرم..... بعد به اونا میگفت به من نگه ک مامانم زنگ زده....... هر بار میفهمیدم میومدم خونه داد و بیداد میکردم. خسته شده بودم. علنی به مادرم میگفتم ازت راضی نیستم دیگه از دست مادرم بریده بودم.... تحملم تموم شده بود.... 

2728

خب

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

اینقدر با مامانم دعوا مردم تا اینکه کم کم دست کشید از دخالت..... ولی مسائل من با خانواده ی شوهرم شروع شد. مادرشوهرم میگفت مامانت اینجور گفته.... میگفتم چشم صحبت میکنم....اووو خیلی مسائل... شوهرم ک آموزشی بود به پدرشوهرم گفت یک فکری برای آینده ما بکنید کم کم میخوایم بریم سرزندگیمون. پدر شوهرم یه خونه ی خیلی بزرگ سه خوابه داشتن ولی قدیمی بود.گفت خونه ی خودمونو می‌فروشیم دوطبقه میخریم. من دلم راضی نبود بیان کردم ولي فایده نداشت باز دعوا شد.....خونه رو فروختن... اینقدر دست دست کردن تا اینکه املاک گرون شدو به پول خونه ی اونا یه زمین میدادن...... یه زمین خریدن.  و خودشون رفتن طبقه ی بالای خونه ی خاله ی شوهرم یه خونه ی خیلی کوچیک ک اصلا شرایطش خوب نیست...... 

2738
جواهری در نینی سایت چرا😐😂

بس که ارزشمندم😂😂😂

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

پدرشوهرم شروع به ساخت کرد. مادرشوهرم گفت حالا ک میسازی سه طبقه بساز ک آینده برا پسر دیگه مون مجبور نشی دوباره بسازی ازاین ور من همش عصبی بودم ک پس کی میشه ما بریم سر زندگیمون. سه طبقه میسازن.. طبقه ی سوم برای ما دوم برای خودشون و اول برای برادرشوهر 7سالم شاید برادرشوهر بهانه بود برای خواهرشوهرم میخواستن.اول گفتن فقط طبقه شما رو آماده میکنیم ک شما زودتر برید سرزندگی تون بعد بقیه ی طبقات و آماده میکنیم. ک مادرشوهرم مخالفت کرد فت باید همه باهم ساخته بشه...... و اینکه ما توی ساخت خونه هیچ پولی کمک نکردیم و مادرشوهرم گفت خونه رو میدیم بشینید ولی به نام ن میزنیم. من گفتم من مشکلی ندارم بدین یا ندین برا پسرتونه

اوه بعله بعله خدا یه نینی ارزشمندم بهت بده😍

مرسی قربونت برم عزیزم تو رو خدا دعا کن قلبش اشکیل شده باشه پس فردا که میرم سونو😍

مرسی قربونت برم عزیزم تو رو خدا دعا کن قلبش اشکیل شده باشه پس فردا که میرم سونو😍

حتما عزیزدلم دعا میکنم برات

هرکیم تو تاپیکه و میبینه هم باید دعا کنه😒

چن وقته الان؟

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

تشکیل میشه نگران نباش 

منم همینطور بودم ، زود رفتی سونو؟

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2706