2737
2734
جدی؟ چراااا

نميدونم ولي انقدري ميترسم ك اگ يكي بخاد منو بكشه كافيه دو تا ماهي بندازه روم يا پرنده يا سگ سا گربه يا سوسك يا پروانه يا هرچي ك تو فكرشو كني ميميرم همون لحظه سكته ميكنم

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من سگ می‌خوام ولی ننم نمی‌زارم😐 حتا خرگوشم نمیزززززززززاااااااارررررهههه

😂😂😂😂😂

مامان منم تا خودمو به در و دیوار نمیکوبیدم هیچی نمیذاشت بخرم ... فقط کاکتوس میذاش😐

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

ماهم قناری داریم و 2تا کبوتر سفید

خدایی کبوتر ها خیلی نازن اگه جا دارید توصیه میکنم حتما کبوتر بگیرید

انقدر قشنگ غیرتی میشه کبوتر نر😍😍

تا میری کبوتر ماده را بگیری بزاری تو خونش میاد نوک میزنه و با بالش میزنه رودستت

نميدونم ولي انقدري ميترسم ك اگ يكي بخاد منو بكشه كافيه دو تا ماهي بندازه روم يا پرنده يا سگ سا گربه ...

من یه مدت از قورباغه خیلی میترسیدم ... خیلی خیلی

بعد یه قورباغه که ثابت بود رو آروم ناز کردم و اون به جلو پرید ینی از یه جهتی نازش کردم ک نیومد سمتم ... ترسم ریخت😐🙌🏼😂

الان قورباغه رو تو مشتم هم میگیرم

ترسات ترسوترن از خودت 😁 یه قدم به سمتشون برداری همه شون از بین میرن

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
من یه مدت از قورباغه خیلی میترسیدم ... خیلی خیلی بعد یه قورباغه که ثابت بود رو آروم ناز کردم و اون ...

من خيلي ترسوام نميرن همه ميگن هم ترسوام هم لوس ولي دوميو قبول ندارم

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻
ماهم قناری داریم و 2تا کبوتر سفید خدایی کبوتر ها خیلی نازن اگه جا دارید توصیه میکنم حتما کبوتر بگیر ...

وای چه قشنگگگگ😍😍😍

من خيلي ترسوام نميرن همه ميگن هم ترسوام هم لوس ولي دوميو قبول ندارم

😂😂😂

2706