2726
توی نت بزن مینای چشم زرد...  مینات مثل اونا میشه چشماش نگرانش نباش     تورو خدا مو ...

فقط غذای مخصوصشوو بهش میدم بعضی موقع میوه فقط من نمیتونم ازادش کنم وحشیه یه بار ازادش کردم انقدر دخترمو نوک زد میپرید تو صرو صورتم دیگه جرات نکردم

ای ام کورد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از تمام حيوانات خزندگان پرندگان آبزيان هرچي ك فكرشو كنيد ميترسم خيليييييم ميترسم يعني انطور ك جيغ ...

از انسان بیشتر بترس ⁦☹️⁩ این زبون بسته ها ک کاری با ما ندارن ولی من فقط از سوسک و حشره میترسم 😀

کار خوبه خدا درست کنه...💜
2728
پسرت؟  نه دیگه تا اون حد  منم داداشم عاشق پرنده ها بود هر سری یه چیزی می اورد ولی من بدم ...

😂😂😂😂

خروس جنگی بوده شاید🤣🤣

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
از انسان بیشتر بترس ⁦☹️⁩ این زبون بسته ها ک کاری با ما ندارن ولی من فقط از سوسک و حشره میترسم 😀

خيلي ميترسم خصوصا از پرنده و ماهيا واااي يعني اگ بهم بخورن سكته ميكنم از ترس

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻
من از تمام حيوانات خزندگان پرندگان آبزيان هرچي ك فكرشو كنيد ميترسم خيليييييم ميترسم يعني انطور ك جيغ ...

جدی؟

چراااا

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
2706