2726
خخخخ همچین هم خوب نیست همش با دیگران درگیره ۱۵۰تا جوجه اردک اورده بود فکر کن همشون با هم شروع کنن به ...

خونه ی من و شوهرم درآینده این شکلی خواهد شد 

الان همه چی دارییییم آخ عشقمن حیوونااا

کار خوبه خدا درست کنه...💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس هلندیمو خ دوس داستم‌چون از پنج روزگیش خودمون بزرگ کردیم کلا قفس نداش فقط رو شونم و بود و شبا رو ...

دمت گرم بابت کمکت😍❤

ولی خب میدونی من همیشه تو زندگیم باید یه حیوون کنار دستم باشه 😐😂 وقتی ندارم یه احساس خلا میکنم 😞

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
لوپ بهتره عزیزم.  میشه تربیتش کرد و جای دستشوییشو بهش یاد داد خرابکاریش نسبت به خوکچه خیلیییی ...

خوکچه من جای دستشوییشو بلده و تنها کار بدی که انجام میده اینه که سطل زباله ی توی پذیرایی رو میندازه که ببینه توش غذا هست یا نه

تاحالا هیچ چیزی که خوردنی نبوده رو نجوییده ولی برعکس عروس هلندیم سیم شارژرمو به فنا داده 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2728
خخخخ همچین هم خوب نیست همش با دیگران درگیره ۱۵۰تا جوجه اردک اورده بود فکر کن همشون با هم شروع کنن به ...

خییییییلی باحاله😍😍😍😁😁😁 وااااااقن دوست دارم ... خیلی خیلی خیلی

همشو به جز اون سگ نگهبانه ک میفرسته  اون دنیا😐🙌🏼😂

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
من جوجه داشتم یکم بزرگ شد تاجش درومد فهمیدم خروسه اسمشو گذاشتم فریبرز😁 صداش میزدم سرشو تکون میداد . ...

پسرت؟ 

نه دیگه تا اون حد 

منم داداشم عاشق پرنده ها بود هر سری یه چیزی می اورد ولی من بدم می اومد مخصوصا مرغ عشق ها با اون صداشون 

خروس که اصلا نگو تو محلمون یه خروس بود دست ده تا سگ از پشت بسته بود اول صبح میخواستم برم سر خیابون تنهایی نمیرفتم بابام میرسوندم فکر کن دبیرستانی بودم از بس وحشی بود از طرف مقابلش هم رد میشدی حمله میکرد

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
چرا خیلی.  مینا پرنده ی حساسیه. همه غذایی نمیتونه بخوره و کبدش مشکل داره کلا.  اگه غذاها ...

یا جد سادات😰 چقدددد سختتتتت

ببخشید مینای من یه دفعه ایی دور چشاش زرد شده نمیدونم چرا😭😭😭😭

توی نت بزن مینای چشم زرد... 

مینات مثل اونا میشه چشماش

نگرانش نباش  

تورو خدا مواظب تغذیش باش.... همه چی بهش ندی زبون بسته رو

اللهم صل علی محمد وآل محمد
خونه ی من و شوهرم درآینده این شکلی خواهد شد  الان همه چی دارییییم آخ عشقمن حیوونااا

عااااااای خوشباحالت

برادرشوهر مجرد نداری🤣

2706