1421
1411
قناری . موقع تایم خواب من خوندنش میگیره😐😐😐

وای قناری یه وقتایی خیلی رو مخه

اما عاشقشم خیلی کوچولوعه

دلم نی نیمیخاد  میشه برای بهترشدن اوضاع زندگیم و اینکه نی نی دار بشم صلواتبفرستی.  اللهم صل علی محمد وآل محمد.ممنون دوست عزیزم  

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

من همه چی دارم خزنده پرنده پستاندار جونده 😅😅😅

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنـدگی جـونـم❤💍🌹👫مـن بـدون تو یہ لحظہ ام نمیتـونم...!💕❣تیکر عروسیمه💍

ما قبلا گربه داشتیم احساس می کنم پرکت خونه زیاد شده بود حس خوبی میداد البته یکم کثیف کاریم داشت .الان ام یه سگ ژرمن تو باغ داشتیم که دیروز دزیدنش خیلی ناراحتم دارم دق می کنم 

من کلا از تمام حیوانات بدم میام فقط دوست دارم از قاب تی وی یا گوشی ببینمشون ولی یه فامیل داریم باغ وحشی داره برای خودش اگه دستش بود گاو هم نگهداری میکرد

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

همه جورشو داشتم 

از یه روز گوسفند حتی 

مرغ و خروس پا پر 

جوجه اردک 

خرگوش 

گربه

مرغ عشق

عروس هلندی 

طوطی مرواریدی 

طوطی خورشیدی

کاکادو حتی 

الا هیچی ندارم و نخواهم داش 

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
1376
من همه چی دارم خزنده پرنده پستاندار جونده 😅😅😅

کودومش از بقیشون بهتره از همه نظر؟😁

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

من میخوام فنچ بگیرم. کوچولوئه.جیغ جیغوئه. خوشم میاد . ولی همش از زیاد شدنش میترسم...

اینجا خوندم اگ40 نفر از ته دل واست دعا کنن براورده میشه. میشه دعا کنین آزمون استخدامی قبول شم😢😢😢
ما قبلا گربه داشتیم احساس می کنم پرکت خونه زیاد شده بود حس خوبی میداد البته یکم کثیف کاریم داشت .الا ...

آخیییی

خیلی سخته درکت میکنم☹☹☹

ایشالا پیدا شه دوباره☹☹😒

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
من کلا از تمام حیوانات بدم میام فقط دوست دارم از قاب تی وی یا گوشی ببینمشون ولی یه فامیل داریم باغ و ...

😅😅😅

منم از حیوانات می ترسم با اینکه بعضی هاشون رو دورادور دوست دارم

تا حالا دست به هیچ حیوونی حتی کبوتر یا خرگوش هم نزدم

سوار اسب هم شدم فقط دست به زینش زدم

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1427
من کلا از تمام حیوانات بدم میام فقط دوست دارم از قاب تی وی یا گوشی ببینمشون ولی یه فامیل داریم باغ و ...

دمش گرمممم

منم انقد دوس دارم بزنم تو اینکارا😂

مرغ مینا    

همون پرنده ها که رنگشون سیاه؟

حرف هم میزنه از شما؟

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
۹۹.۹۹۹۹۹۹۹۹۹ درصد مواقع رو مخه😂😂

عاشق چشماشم... اگه کاکل هم داشته باشه که واییییی نگو. چتری شو برم من  

دلم نی نیمیخاد  میشه برای بهترشدن اوضاع زندگیم و اینکه نی نی دار بشم صلواتبفرستی.  اللهم صل علی محمد وآل محمد.ممنون دوست عزیزم  
همون پرنده ها که رنگشون سیاه؟ حرف هم میزنه از شما؟

اره

اره عزیزم صحبت میکنه

1391