2733
2734
عنوان

دماغ عملی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش کی عمل کردی

گفتم دکتر رزم پا

عمل بسته انجام میده و دردش و خون ریزیش خیلی کمتره از عمل باز

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731
اعتماد به نفست رو ببر بالا...جهانگیری هم دماغش بزرگه و هم پولدار ...عایا کسی بهش گیر میده؟؟؟

جهانگیری کیه؟

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
2738
بینی شما گوشتی بود؟ چون فکر کنم استخوانی رو نمیشه بسته عمل کرد

هم استخونی هم گوشتی بود

خودمم بعد چند سال هنوز بهش فکر میکنم چجوری بدون هیچ برشی استخونو برش میدن و صاف میکنن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من تو یه شهرستان کوچیکم اولین نفر عمل کردم حتا خانواده شوهرمم چیزی بروم نیاورد حالا پشت سری رو خدا میدونه منم مث شما دماغمو دوست نداشتم حتمااااا عمل کن خودتو دوست داری بیشتر.نگاه ها یکم سنگین اگه ن دیگه کسی کار ب کسی نداره بیخیال 

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
من تو یه شهرستان کوچیکم اولین نفر عمل کردم حتا خانواده شوهرمم چیزی بروم نیاورد حالا پشت سری رو خدا م ...

ممنون دوستم

اره از نوجونی مسخره م میکردن بخاطر دماغم

حتما عمل میکنم و میدونم انشاالله عالی میشه

به من کسی تیکه ننداخته فقط اون موقعی که عمل کردم حوزه درس میخوندم اونجا رفتارشون بعدش باهام عوض شد ب ...

این چه حرفیه شما میزنین

من خودم ده تا مذهبیو طلبه میشناسم که عمل کردن کسی هم چیزی نگفته با اینکه شهرمون خیلی کوچیک و مذهبی هستش

این چه حرفیه شما میزنین من خودم ده تا مذهبیو طلبه میشناسم که عمل کردن کسی هم چیزی نگفته با اینکه شه ...

از شانس من بود خواهر تاقبلش انقدر بامن خوب بودن که نگو

ولی بعدش دوسه تا شون یهو ازاین رو به اون روشدن

دقیقا سال بعد ی دختره سال اولی هم عمل کرد همونا همون رفتارای بدو با اون دخترم داشتن🥰😓

2706