2737
2734
عنوان

من مشهدم بیاین اسم بگین دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 75 پست

سلام زیارتت قبول.التماس دعا از آقابخواه درد دلم و دوا بده مشکل عزیزانمم بهیر حل کنه دخترم عاقبتش بخیر باشه.فدات شم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداخیرت بده گلم. منم حسرت زیارت آقا مونده به دلم. فاطمه و مهدی به نیت فرزند پسر. به خاطر یکسری دلایل خیییییلی واجبه اینطور بشه عزیز دلم 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2731

زیارت قبول...دعا کن برام بعد ۴ سال تواین ماهی ک درهای رحمت خدا بازن صاحب اولاد سالم و صالح بشم و خودمو خونوادم عاقبت بخیر بشیم..ممنون خانومی

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر

عزیز دلم برا شفای مهدی هم لطف کن دعا کن. حالش خوب نیست اما روزه هاشو کامل میگیره...

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2738

سلام گلم تورو خدا برام دعا کن زیارت آقام رو دلمع ولی رام خیلی دوره نمیتونم بیام برام دعا کن واسطه بشه برام صاحب نی نی سالم صالح بشم حتی خاب هم دیدم ی شخص بهم گف برو زیارت آقا حامله میشی ولی نمتونم بیام شرایطش نیس دوره برام اسمم سیما مادرمم مریم تورو خدا اسمم بگیر برام دعا کن ان شاالله حاجت روا بشی

مرضیه

التماس دعا برا فرج اقا

برای اینکه کنکور یه جای خوب قبول شم .

و خونه بگیریم یه جای خوب .

ممنونم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

سلام زیارتتون قبول

التماس دعا برا امضام و خودم

و سلاممو به آقا برسون بگو دلتنگم ما رو هم بطلبه

خدا خیرتون بده الهی آمین

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

سلام

برای منم دعا کن⁦♥️⁩

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706