2703
2553
عنوان

دکترم بهم گفته بهتره باردار شی نگرانم شدیدددد😣😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 167 پست
😭😭😭😭هنین امشب دراز کشیده بودم ازگوشه چشمام اشک سرازیر شدمامانم خونمون بود گفتم مامان من مادر نمی ...

شب قدر اصن کم نخاه از خدا 

زیاد زیاد بخاه 

خدا شب قدر رو برا ما گذاشته 

گفته فقط ازم بخایید 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
نزديك دو سال عزيزم.بعدش ديگه وزنمو حفظ كردم. يعني نذاشتم بالا بره. سوسيس كالباس و فست فود و فلفل زيا ...

چقدر با متفورمین لاغر کردی توی دو سال؟ به منم دکتر داد گفت بخور من هر روز دل پیچه میگرفتم قطعش کردم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق منی چشم حتما قول میدم بهت ستایش جون بهمین زودیا ایشالله باردار بشی 👪

فدای قلب مهربونت دوستم.😍 

راستی یه دکتر خوب برو شاید لازم باشه دارو مصرف کنی

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2720
چقدر با متفورمین لاغر کردی توی دو سال؟ به منم دکتر داد گفت بخور من هر روز دل پیچه میگرفتم قطعش کردم.

اولش اينطوريه. بخور عادت ميكني. اصلا همون دل پيچه و بيرون روي لاغر ميكنه😁😄من ٦٥ بودم شدم ٥٩. البته بعدا باز شدم ٦١ اينا. ولي ديگه مشكل نداشتم

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
اولش اينطوريه. بخور عادت ميكني. اصلا همون دل پيچه و بيرون روي لاغر ميكنه😁😄من ٦٥ بودم شدم ٥٩. البته ...

بدنت به قرص عادت نکرد؟ من قطع میکردم قندم میزد بالا با اینکه قند اصلا نداشتم

بدنت به قرص عادت نکرد؟ من قطع میکردم قندم میزد بالا با اینکه قند اصلا نداشتم

هر ٦ ماه، دكتر گفت يك ماه قطع كن. براي همين اوكي بود.نه مشكل قند هم نداشتم

2714
اولش اينطوريه. بخور عادت ميكني. اصلا همون دل پيچه و بيرون روي لاغر ميكنه😁😄من ٦٥ بودم شدم ٥٩. البته ...

راستی شما روزی چند تا میخوردی عزیزم؟ 

یادم رفتش قبل نهار بود یا بعدش😁 دکتر به من یکی گفته بود

عزیزمنی💋 رفتم متفورمین فعلا میخورم دیگه باید ده کیلو کم کنم

منم از فردا شروع میکنم دو ماهی بود قطعش کرده بودم البته گزنه توی ماست میخوردم که جبران بشه. با اینکه دلپیچه میگیرم ولی ظاهرا چاره نیست

راستی شما روزی چند تا میخوردی عزیزم؟  یادم رفتش قبل نهار بود یا بعدش😁 دکتر به من یکی گفته بود

والا الان دقيق يادم نيست با چند تا شروع كردم. يادمه اول نصفه بود. ولي چند تا نصفه رو يادم نيست. بعدش شد روزي سه تا . ولي اخرين باري ك خوردم، خودم كردمش روزي دو تا.

عزیزم خانمش دکتر خشاوی منظورته؟

بله عزیزم 

من خودم تحت نظر زعفرانچی بودم 

انگار دستش سبک بود 

بعد از یک سال و نیم 

بدون مشکل 

دیگ رفتیم آنجا برا ای یو ای 

دکتر گفت عجله نکن 

چند ماه فرصت داد 

این ماه عکس رنگی داشتم 

اما به لطف خدا 

قبل اینکه عکس بگیرم 

این ماه حامله شدم 

من شهر خودمان خیلی دکتر رفتم 

و آزمایشگاه خصوصی آزمایش همسرم رو ایراد میکرفتن 

و خیلی ناامیدانه همه گفتن برید ای یو ای 

اما آقا دکتر خیلی امید دادن 

باعث دلگرمی شدن 

و ماهم تصمیم گذاشتیم دس خودش چون عجله نداشتیم 

خلاصه این ماه حامله شدم 

فقط نماز شب فراموش نکنید 

با همسزت بخونی چه بهتر 

توکل به خدا 

اما پیگیر دوا درمان باش 

بعضی از پزشک ها 

دست سبکی دارن 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
والا الان دقيق يادم نيست با چند تا شروع كردم. يادمه اول نصفه بود. ولي چند تا نصفه رو يادم نيست. بعدش ...

قبل غذا میخوردی یا بعدش؟

قبل غذا میخوردی یا بعدش؟

قبل غذا. ببين ي مدلش هست، پيوسته رهش. صبح بعد صبحونه ميخوري، خودش توي بدن يواش يواش رها ميشه.اون خوب نيست.زنداداش من هم پلي كيستيك بود، اونو ميخورد فايده نداشت. از اينايي ك بايد قبل هر وعده بخوري خيلي بهتره.

منم از فردا شروع میکنم دو ماهی بود قطعش کرده بودم البته گزنه توی ماست میخوردم که جبران بشه. با اینکه ...

باور میکنی یک ساله هر دکتری رفتم واسم تجویز کرد مدتی میخوردم بعد ول میکردم ولی امروز دو  روزه شروع کردم  لامصب دل پیچه ک هیچ معذرت میخوام اسهال میشم همش.میترسم بعدشم قندخونه آدمو کلا نامنظم کنه بدبخت شم.دکترم گف تا روزی ک حامله بشی و بچت بدنیا بیاد باید بخوری بعد شام یا ناهار بخوری هر دوازده ساعت فقطم خارجیشو بگیر گلوکوفاڗ

امیدوارباش 
2706