2726

من 28 سالمه هشت ماهه پیش دکتر سونومو دید گفت تخمدانت تنبله و زیر سی سالگی خودشو زود نشون داده و امکان داره اوضاع خوب نباشه باید سریع بچه دار بشی تا بعدا به مشکل نخوری بخاطر کیستی که داشتم و تازه رفع شده بود مدام بهش مراجعه میکردم واسه چکاپو به هم خوردگی هورمونام سره مصرف دارو که برای رفع کیست خورده بودم اونم هر دفعه دعوام میکرد که باردار شو چرا جلوگیری میکنی . شوهرم بخاطر یکسری مسائل موافق بچه دار شدنمون نبود الان هشت نه ماه گذشته همش وحشت دارم که یه وقت خدایی نکرده وضعیتم طوری نشه که نتونم باردار بشم. 

کسی تجربه داشته که قبل 30 سالگی تنبلی داشته باشه و نتونسته باشه باردار بشه؟ 

لطفا کمک کنین خیلی نگرانم.😢

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

اگر دکتربهت گفته نگرانیت به جاست عزیزم

بهتره اقدام کنی اگر مشکل خانوادگی ومالی نداری چون ممکنه طول بکشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم وقتی مشکل داری باید ازفرصت هابرا بادرارشدن استفاده کنی.شوهرت چرا درک نمیکنه همچین مسعله مهمی رو

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

یکی از همکارای منم طفلی مث شما بود به حرف دکتر گوش نکرد و الان که میخوان باردار شن چند سال درگیرن و دنبال درمان و اینا حتی iuiو ivfهم کرد ولی نگرفت.به نظرم سریع اقدام کن اونا هم زیر ۳۰ بودن کیست داشت عمل کرد دکتر گفت هنوز راه داره باید تا ۶ ماه دیگه باردار شی ولی گوش نکرد و.... 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
اگر دکتربهت گفته نگرانیت به جاست عزیزم بهتره اقدام کنی اگر مشکل خانوادگی ومالی نداری چون ممکنه طول ...

شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم بعد ماه رمضون برم دندونامو ترمیم کنم کم کم خودمو آماده کنم واسه بارداری. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

چرت گفته.نگران نباش خیلیا با تنبلی باردار شدن درمانش هم سخت نیست.من ک تنبلی  هم نداشتم دکتر منم گفت بچه بیار وگرنه شاید نشه.البته بارداری شاید زمان ببره ولی میشه.من بعد شش هفت ماه اقدام باردار شدم.فقط استرس گرفتی الکی.برو ی دکتر دیگه

شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم ب ...

بهترین کارو میکنی عزیزم انشالا که زود نتیجه میگیری

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من برات صلوات میفرستم که باردار. شی والا من در این زمینه خبر ندارم

ممنون عزیزم

عزیزم برای همه زیر سی بار اول باردار بشن بهتره.

چه از لحاظ زایمان چه شیردهی چه مشکلات غدد و سینه و ....

حالام که دکترت گفته ، من بودم رعایت میکردم.

مام دکتر بهمون گفت جلوگیری نکنین از اول . من من بعد از یک سال باردار شدم.

دعا میکنم مشکلتون حل بشه. و زود مامان بشی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

عزیزم شما باید با مصرف دارو و آمپولای تحریک تخمدان قوی  باردار شی. زیادم نگران نباش... انشاالله ک باردار میشی. اونایی ک این مشکلو دارن با افزایش سن، تخمداناشون تنبل تر میشه و ب داروها خوب پاسخ نمیده... بخاطر همین دکترت اصرار داره ک باردار شی زود.

من ۲۱سالگی ازدواج کردم، دکترم از همون اول گفت باید زود اقدام کنی واسه بچه‌دار شدن. تا قبل از ۲۵ سالگیت هرطور شده هرچندتا ک میخوای باید بچه بیاری وگرنه بالاتر از ۲۵ سال بری دنبالش دیگه اوضاعت بدتر میشه. گفت درس و مشغله‌های زندگیو بذار کنار...

زود اقدام کن ک هرچی دست دست کنی  سخت‌تر باردار میشی.

منم یک سال و نیم اقدام کردم و ب زور آمپول و دارو باردار شدم ب لطف خدا.

عزیزم وقتی مشکل داری باید ازفرصت هابرا بادرارشدن استفاده کنی.شوهرت چرا درک نمیکنه همچین مسعله مهمی ر ...

اونم دلایل خودشو داره عر چند از نظر من بچه دار شدن در اولویته. ولی تازه قانعش کردم که بچه دار بشیم. 

شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم ب ...

تصمیم خوبی گرفتی بهترین سن برای بارداری هم هست بعدش دیر میشه 

منم تنبلی دارم تازه رفتم دکتر بیستو چهار سالمه یه سالم هس تو اقدامم ولی باردار نشدم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2706