1428
1411

من 28 سالمه هشت ماهه پیش دکتر سونومو دید گفت تخمدانت تنبله و زیر سی سالگی خودشو زود نشون داده و امکان داره اوضاع خوب نباشه باید سریع بچه دار بشی تا بعدا به مشکل نخوری بخاطر کیستی که داشتم و تازه رفع شده بود مدام بهش مراجعه میکردم واسه چکاپو به هم خوردگی هورمونام سره مصرف دارو که برای رفع کیست خورده بودم اونم هر دفعه دعوام میکرد که باردار شو چرا جلوگیری میکنی . شوهرم بخاطر یکسری مسائل موافق بچه دار شدنمون نبود الان هشت نه ماه گذشته همش وحشت دارم که یه وقت خدایی نکرده وضعیتم طوری نشه که نتونم باردار بشم. 

کسی تجربه داشته که قبل 30 سالگی تنبلی داشته باشه و نتونسته باشه باردار بشه؟ 

لطفا کمک کنین خیلی نگرانم.😢

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹

اگر دکتربهت گفته نگرانیت به جاست عزیزم

بهتره اقدام کنی اگر مشکل خانوادگی ومالی نداری چون ممکنه طول بکشه

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

عزیزم وقتی مشکل داری باید ازفرصت هابرا بادرارشدن استفاده کنی.شوهرت چرا درک نمیکنه همچین مسعله مهمی رو

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

یکی از همکارای منم طفلی مث شما بود به حرف دکتر گوش نکرد و الان که میخوان باردار شن چند سال درگیرن و دنبال درمان و اینا حتی iuiو ivfهم کرد ولی نگرفت.به نظرم سریع اقدام کن اونا هم زیر ۳۰ بودن کیست داشت عمل کرد دکتر گفت هنوز راه داره باید تا ۶ ماه دیگه باردار شی ولی گوش نکرد و.... 

خدایا مگه چقد برات کار داره منو مادر کنی .یه بچه سالم بهم بده خسته شدم از اینهمه سختی که تو این راه تحمل کردم .هرکی ندونه خودت که میدونی .چرا آخه این قد ناامیدم میکنی.خیلی خیلی غصه خوردم وقتی بچه ای که بهم هدیه دادی رو ازم گرفتی.ازبس به بزرگی و کرم ت اعتقاد داشتم که انتظار نداشتم این کار رو باهام بکنی .بازم شکرت حتما خیری بوده توش .مادر شدن رو از خودت میخوام خدا جون . دوستان لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 
اگر دکتربهت گفته نگرانیت به جاست عزیزم بهتره اقدام کنی اگر مشکل خانوادگی ومالی نداری چون ممکنه طول ...

شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم بعد ماه رمضون برم دندونامو ترمیم کنم کم کم خودمو آماده کنم واسه بارداری. 

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹

چرت گفته.نگران نباش خیلیا با تنبلی باردار شدن درمانش هم سخت نیست.من ک تنبلی  هم نداشتم دکتر منم گفت بچه بیار وگرنه شاید نشه.البته بارداری شاید زمان ببره ولی میشه.من بعد شش هفت ماه اقدام باردار شدم.فقط استرس گرفتی الکی.برو ی دکتر دیگه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم ب ...

بهترین کارو میکنی عزیزم انشالا که زود نتیجه میگیری

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1394
من برات صلوات میفرستم که باردار. شی والا من در این زمینه خبر ندارم

ممنون عزیزم

عزیزم برای همه زیر سی بار اول باردار بشن بهتره.

چه از لحاظ زایمان چه شیردهی چه مشکلات غدد و سینه و ....

حالام که دکترت گفته ، من بودم رعایت میکردم.

مام دکتر بهمون گفت جلوگیری نکنین از اول . من من بعد از یک سال باردار شدم.

دعا میکنم مشکلتون حل بشه. و زود مامان بشی.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی ام به رضای تو ، ای حضرت دوست.

عزیزم شما باید با مصرف دارو و آمپولای تحریک تخمدان قوی  باردار شی. زیادم نگران نباش... انشاالله ک باردار میشی. اونایی ک این مشکلو دارن با افزایش سن، تخمداناشون تنبل تر میشه و ب داروها خوب پاسخ نمیده... بخاطر همین دکترت اصرار داره ک باردار شی زود.

من ۲۱سالگی ازدواج کردم، دکترم از همون اول گفت باید زود اقدام کنی واسه بچه‌دار شدن. تا قبل از ۲۵ سالگیت هرطور شده هرچندتا ک میخوای باید بچه بیاری وگرنه بالاتر از ۲۵ سال بری دنبالش دیگه اوضاعت بدتر میشه. گفت درس و مشغله‌های زندگیو بذار کنار...

زود اقدام کن ک هرچی دست دست کنی  سخت‌تر باردار میشی.

منم یک سال و نیم اقدام کردم و ب زور آمپول و دارو باردار شدم ب لطف خدا.

💙 i Love you more than i can express 💙
عزیزم وقتی مشکل داری باید ازفرصت هابرا بادرارشدن استفاده کنی.شوهرت چرا درک نمیکنه همچین مسعله مهمی ر ...

اونم دلایل خودشو داره عر چند از نظر من بچه دار شدن در اولویته. ولی تازه قانعش کردم که بچه دار بشیم. 

شنیدم توی دوران بارداری دندونا بیشتر خراب میشن منم که دندونام خیلی وضعیتشون مساعد نیست تصمیم گرفتم ب ...

تصمیم خوبی گرفتی بهترین سن برای بارداری هم هست بعدش دیر میشه 

منم تنبلی دارم تازه رفتم دکتر بیستو چهار سالمه یه سالم هس تو اقدامم ولی باردار نشدم

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
1390

شما اقدام کن ممکنه یکم طول بکشه باردار بشی باید صبر داشته باشی من خودم تجربشو دارم حدود یکسال و نیم طول کشید همش انتظار هر ماه بیبی چک یکم سخته ولی به امیدخدا ان شاا... زود بارداربشی شما

اونم دلایل خودشو داره عر چند از نظر من بچه دار شدن در اولویته. ولی تازه قانعش کردم که بچه دار بشیم.& ...

ب سلامتی عزیزم

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
عزیزم برای همه زیر سی بار اول باردار بشن بهتره. چه از لحاظ زایمان چه شیردهی چه مشکلات غدد و سینه و ...

ممنون عزیزم دعا کنین لطفا برام. نه ماهه از استرس دارم میمیرم خودمو به خدا سپرده ام  توی لین مدتم داشتم رژیم میگرفتم که وزنم اضافش کمتر شه راحت تر باردار بشم. تو رو خدا دعا کنین.

1437