2737
2734
عنوان

عزیزان یک لحظه تشریف بیارید

172 بازدید | 13 پست

یکی از اقوام مون حدود سی و پنج ساله که یک بچه هشت ساله داشت اسفندماه توی تصادف قطع نخاع شد و دو روز پیش بعد از اعلام مرگ مغزی، مورد عمل اهدای عضو قرار گرفت، اگر براتون مقدور هست یک فاتحه بهش هدیه کنید، خداوند همه رفتگانتون رو قرین رحمت و مغفرت کنه...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا بهشون صبر بده

الهی آمیییییین، خیلی سخته واقعا، شب قبلش تولد بچه ش بوده و بعد از اون تولد صبح حالش بد شده! همش حس میکنم خدا اون یک شب رو هم به بچه ش فرصت هدیه داده بود که آخرین تولدش در کنار باباش رو جشن بگیره😭😭

2738

یه نفر توی یه شهر کوچیک نزدیک زادگاهم مرگ مغزی شد...شب مباد به خواب یکی از اهالی که بگید به خانوادم منو راحت کنن...دوست داشت اهدا عضو بشه و بره اون دنیا...

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 
یه نفر توی یه شهر کوچیک نزدیک زادگاهم مرگ مغزی شد...شب مباد به خواب یکی از اهالی که بگید به خانوادم ...

واقعا هم سخته، هم خودشون عذاب میکشن هم اطرافیان شون همش انگار توی برزخ هستن😥 خدا برای هیچکس نخواد...