2737
2734
عنوان

خدا فقر رو ریشه کن کنه

356 بازدید | 29 پست

دیروز میخواستم افطاری درست کنم کیسه برنجمون تموم شده بود و متوجه نبودم مامان ایناهم نبودن دیر هم شده بود بالاخره به همون مقداری که بود راضی شدم و درست کردم یه دفعه فک کردم واقعا اونایی که هرروزشون اینطوریه و غذا یاافطاری ندارن بخورن چکار می کنن ما یه روز غذا حسابی نخوریم صدامون درمیاد اونا تو این اوضاع چکار میکنن 

اشکم دراومد 😢 خب ادم دم افطار بجز غذای اصلی دلش زولبیا بامیه .. خرما .. اش و حلیم میخواد .. اونی که نداره تو این گرونی چکار کنه..

دوسال پیش بایه موسسه خیریه موادغذایی پخش میکردم خونه هایی میرفتیم که چندسال گوشت نخوردن یا پدر بچه ها مریض یه گوشه افتاده و بایارانه زندگی میکنن خیلی مورد دیدم و خیلیا رو هم معرفی کردم به موسسه انقدر خوشحال میشدن و دعام میکردن..

ارزو دارم یه روزی انقد داشته باشم به مردم فقیر کمک کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره واقعا...ببخشید اسم موسسه چی بود؟ تهرانه؟ چطور عصو شدین؟ راستی این چه اسمیه ادم به این خوبی؟😑

نه عزیزم شهرستانم اما میتونید تو کانالشون عضو بشید و کمک هاتون رو واریز کنید  

نمیدونم یهو دلم خواست بزارم خوناشام😁

2738

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : خداى تعالى به ابراهيم عليه السلام وحى فرمود: «تو را آفريدم و به آتش نمرود آزمودم . اگر به فقر بيازمايمت و به تو صبر ندهم ، چه مى كنى؟» ابراهيم عليه السلام گفت: «پروردگارم! نزد من ، فقر سخت تر از آتش نمرود است»

خداى تعالى گفت: «پس به سرافرازى و شكوهم سوگند! در آسمان و زمين سخت تر از فقر و تنگدستی نيافريده ام»

بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری

چقدر ارزوی قشنگی داری دوست قشنگم 🦋🧡

واقعا انشالا فقر ریشه کن شه خیلی دردناکه 😞

یاد بچگی های خودم افتادم یه ارزویی داشتم همیشه میگفتم دلم میخواد تمام طلافروشی های جهان برای من باشه و انقدر طلا داشته باشم که هر فقیری رو میبینم بهش طلا بدم 😅🤦‍♀️

انشالا خدا به مال شما برکت بده و به هممون سعادت کمک به دیگران🍃💚

نه عزیزم شهرستانم اما میتونید تو کانالشون عضو بشید و کمک هاتون رو واریز کنید   نمیدونم یهو دلم ...

کلا فک کنم خوشت میاد از خوناشام اینا😂 عکستم که دیگه حجتو تموم کرده😂😂😂 اسمشو مبگی بیزحمت😉

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 
2706