2410
2553
استرس عزیزم اشتباه تایپ شد😊

آها..

من تو دانشگاه وقتی بحث کنفرانس میشد استرس میگرفتم وحشتناک حاضر بودم همه کارای یه ارائه رو به عهده بگیرم ولی کنفرانسشو ندم 

ولی الان مثل چی پشیمونم که خودمو نشون مدادم چون من هم استعدادشو داشتم هم علاقه ولی این استرس لعنتی گند زد اعتماد بنفسم

الان میگم کاش استرسو میزاشتم کنار بهترین کنفرانسارو میدادم و چه بسا که شاید زندگیم تغییرات بزرگی میکرد

منم دقیقا میترسم حرف بزنم استرس بگیرم🙁

خدای سوتیم تنهاییو ترجیح میدم والا هر کار کردم نتونستم این استرسو از بین ببرم 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری حفظ ظاهر میکنی 

مثلا اگه از كسي ناراحت بشم سعي ميكنم زياد نگاهش نكنم يا دهنمو منحرف كنم يا اگه زيادي باهام بحث كنه خيلي محترمانه و با شوخي ميذارمش سرجاش ك هم حدشو بدونه هم حساب كار دست ادماي اون شكلي جمع بياد خدارو شكر زبونم درازه😅

اگرم استرس از چيزي داشته باشم ي ليوان اب ميخورم يا سعي ميكنم خودمو مشغول كنم چ با صحبت كردن چ هركار ديگه اي در كل از اون منبع استرس دوري ميكنم

2720
آها.. من تو دانشگاه وقتی بحث کنفرانس میشد استرس میگرفتم وحشتناک حاضر بودم همه کارای یه ارائه رو به ...

آره میدونی استرس باعث میشه خیلی از کارا وحرفایی که میخوای بزنی رو نتونی

ولی سخته مهار کردنش

در كل نگران اين نباشين اشتباهي كنين حرف غلطي بزنين اگرم زدين خب چ اشكالي داره درستشو تو اون جمع ياد بگيرين هيچوقت سريع خودتونو نبازين من حتي اگه ي اشتباهم داشته باشم ميگم عه چ باحال نميدونستم اينجوريه اصلا هم خجالت نميكشم مگه ما استغفرالله خداييم بدون اشتباه باشيم همه چيم بدونيم راحت ك برخورد كنين راحت باهاتون رفتار ميكنن

2714
بله موقع استرس به خودتون توجه داشته باشین خوب میشه من از یه روانشناس شنیدم مثلا قلب تند میزنه همون ل ...

خب میدونی مشکل من اینه که وقتی تو جمع کسی باهام حرف میزنه استرسی میشم واسه همین حواسم باید به حرفای طرف باشه

خب میدونی مشکل من اینه که وقتی تو جمع کسی باهام حرف میزنه استرسی میشم واسه همین حواسم باید به حرفای ...

استرس نداره ك عزيزم 

وقتي استرس نداشته باشي جواباي بهتري هم بهش ميدي 

فك كن دوستته اصن يا هميشه موقع صحبت كردن ي لبخند داشته باش و مستقيم تو چشماي طرف نگاه كن 

شايد اصلا جوابت هم درست نباشه يا اشتباه كني چ ايرادي داره؟ميتوني بگي مثلا من اينجوري فك ميكنم وقتي استرستو بذاري كنار خيلي راحت تر ميتوني ارتباط بگيري و اعتماد ب نفستم خيلي بالا ميره

آره میدونی استرس باعث میشه خیلی از کارا وحرفایی که میخوای بزنی رو نتونی ولی سخته مهار کردنش

صددرصد

من قبلنا خیلی استرس داشتم ولی از نظرجمعی الان خیلی بهتر شدم مثلا اوایل تو جمع خانواده همسرم که میخواستم برم استرس میگرفتم چون ما کم جمعیت بودیم اونا پر

اما کم کم گفتم من که همه چیم خوبه کم و کسر ندارم که کمتر از کسی باشم و خوب شدم راحت حرف میزنم و کارامو میکنم و به این نتیجه رسیدم ادم نباید واسش مهم باشه دیگران چ فکری راجع بهش میکنن کاری که دوست داره رو باید انجام بده این راه خیلی به ادم کمک میکنه

به نظرت دلیل استرست چیه

میدونی یه زمانی خیلی سعی میکردم که همه رو از خودم راضی نگه دارم 

حرف اشتباه نزنم

نظر اشتباه ندم

درکل اینا باعث شد استرسی بشم چون همه چیزو خیلی به خودم سخت گرفتم

باید روی اعتماد به نفست کار کنی حتما دیگران خیلی برای خودت بزرگ میکنی که این جوری میشه اگه سوالی ازت میپرسن که بدون اینکه فکر کنی نظرشون راجع بهت چیه ؟جواب بده استرس برای حرف زدن از کمبود اعتماد به نفس میاد از اینکه الان یه حرفی بزنی بد نشه؟خب مهم نباشه برات منم دارم روی خودم کار میکنم دیگران و نباید برای خودت بزرگ کنی

2706