1373
1363

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ارس نه استرس زیاد  اشتباه تایپ شد

استرس چی بستگی دارع واسه چی استرس بگیره

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁
1379
1376

اره خب .طبیعیه تو جمع زیاد ک هی نگات کنن ادم استرس میگیره .من خودم تو مراسم بودم داشتم چای تعارف میکردم خانما انقد نگام کردن نزدیک بود سینی چای دآغو بریزم تو سرشون 

۹۵ درصد دخترا فک میکنن زشتن با اینکه خوشگلن و ۹۵ درصده پسرام فک میکنن خوشگلن در حالیکه ....صلوات بفرستید😁
1226
استرس عزیزم اشتباه تایپ شد😊

آها..

من تو دانشگاه وقتی بحث کنفرانس میشد استرس میگرفتم وحشتناک حاضر بودم همه کارای یه ارائه رو به عهده بگیرم ولی کنفرانسشو ندم 

ولی الان مثل چی پشیمونم که خودمو نشون مدادم چون من هم استعدادشو داشتم هم علاقه ولی این استرس لعنتی گند زد اعتماد بنفسم

الان میگم کاش استرسو میزاشتم کنار بهترین کنفرانسارو میدادم و چه بسا که شاید زندگیم تغییرات بزرگی میکرد

منم دقیقا میترسم حرف بزنم استرس بگیرم🙁

خدای سوتیم تنهاییو ترجیح میدم والا هر کار کردم نتونستم این استرسو از بین ببرم 

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
چجوری حفظ ظاهر میکنی 

مثلا اگه از كسي ناراحت بشم سعي ميكنم زياد نگاهش نكنم يا دهنمو منحرف كنم يا اگه زيادي باهام بحث كنه خيلي محترمانه و با شوخي ميذارمش سرجاش ك هم حدشو بدونه هم حساب كار دست ادماي اون شكلي جمع بياد خدارو شكر زبونم درازه😅

اگرم استرس از چيزي داشته باشم ي ليوان اب ميخورم يا سعي ميكنم خودمو مشغول كنم چ با صحبت كردن چ هركار ديگه اي در كل از اون منبع استرس دوري ميكنم

1364