2737
2734
عنوان

تفکر غربی

152 بازدید | 4 پست
گفتید اگه تفکر غربی دارید پس خیانت نباید به نظرتون بد باشه؟ کی گفته خیانت در غرب امری پذیرفته و عادیه؟ خیانت در همه زمان ها در همه آیین ها کاری کثیف بوده هست و خواهد بود مهم نیست افراد زیادی خیانت میکنن اینکه افراد زیادی خیانت کنن دلیل بر کثیف نبودن خیانت نیست در غرب روابط قبل از ازدواج نامشروع حساب نمیشه اما روابط با فرد دیگه در صورت همسر داشتن نامشروعه فساد اخلاقیه یکی از فوتبالیست های تیم چلسی در اومده بود و گویا بازیکن چلسی به زنش خیانت کرده بود شاید باورت نشه تو یه بازی هر وقت توپ میومد رو پای اون بازیکن هوادارا سوت های ممتد و کر کننده میزدن و با ایجاد جو سرسام آور نارضایتی خودشونو از حضور اون بازیکن تو زمین نشون میدادن حتی خیلی ها به فرگوسن انتقادهای تند و رکیک کردن و معتقد بودن فرگوسن حق نداشته بازیکن خیانت کار رو در دیدار تو زمینی بفرسته که بچه ها و خانواده ها واسه تماشا اومدن
یا یه فیلمی دیدم به سبک قدیم که اونجا هم با وجود تعداد زیاد فاحشه خانه  بازم خیانت به همسر بسیار زشت بود و بچه های نامشروع که حاصل ازدواج رسمی نبودن نه حق داشتن فامیلیِ پدرشونو بگیرن نه حق داشتن مقام و منصب حکومتی داشته باشن و نه ارث و میراث پدر رو میبردن این فیلم به سبک هزاران سال پیش ساخته شده ولی تو همون هزاران سال پیش که خیلی از حد و مرزها نبوده و مردم بسیار بی قید بودن بازم خیانت بسیار کثیف بوده یه بار زن داستان به یه مرد که باهاش درگیر جنگ بودن و اسیر اون ها بود گفت : تو فرد بی شرافتی هستی اون مردم گفت شرافت من از شوهر تو بیشتره من تو زندگیم فقط با یک زن رابطه داشتم اونم عاشقش بودم و هرگز خیانت نکردم اما تو هر روز و هر شب مجبور بودی پسر شوهرت که حاصل خیانتش با زن دیگه بود رو جلو چشمات ببینی شباهت اون پسر که از زن دیگه بود به شوهرت رو ببینی و هر وقت بخوای خیانت شوهرتو فراموش کنی بازم با دیدن اون پسر یادت میاد شوهرت دور از تو هنگام جنگ تعهد رو فراموش کرد و با زن دیگه ای همبستر شد و تا آخر عمرت این عذاب با تو خواهد بود پس شرافت من بیشتر از شوهر خوش نام و شریف تو بوده و یا یه سکانسی تو فیلم بود مبلّغ دین زنی خیانت کار رو بعد از شنیدن اعترافش محبور کرد به عنوان تاوانِ کارش عریان در شهر راه بره و مردم به عنوان زنی خیانت کار اون رو تف و لعنت کردن و بهش سنگ پرت کردن و حرف های رکیک بهش زدن این فیلم رو که انقدر خیانت توش زشته رو همون غرب ساخته همون غرب هم خیانت زشته حتی اگه تعداد زیادی خیانت کنن بازم همیشه در همه جوامع زشته و چه در گذشته چه در حال و چه در آینده زشت میمونه اینکه من مذهبی نباشم دلیل نمیشه از خیانت خوشم بیاد من آدم روشنفکری نیستم و هرگز هم تیریپ روشن فکری بر نداشتم و خیانت واسم همیشه خط قرمز و کثیف بوده به خصوص خیانتی که هیچ دلیلی واسش پیدا نکنم   

درسته بعضی کارها واعمال همیشه سخیف وزشت وناپسند هستند وهرانسانی اون رونمیپذیره مثل قتل وتجاوز وخیانتو.....ربطی به مذهبی بودن ندارن،من خودم مقید ومذهبی ام

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به غرب کاری ندارم اما چندروز پیش سخنرانی حاج آقا قرائتی رو می دیدم که میگفتن یه شخصی یار و دوست امام صادق (ع) اگه اشتباه نکنم بوده  همراه حضرت بودن که غلامی رو میبینه و صدا میزنه و اون فرد جواب نمیده بعد از چندبار صدا زدن  و این شخص فحش بد به مادر غلام میده   حضرت ناراحت میشن  و میگن چرا فحش دادی   اون فرد میگه مادرش که مسلمان نیست  و حضرت میگن مسلمان نباشه  اما اون هم به رسم خودش  با مردی تعهد ازدواج بسته و این دلیل نمیشه  بگی زناکار هست ایا تو دیدی که  با چندنفر در ارتباط باشه   چرا تهمت زدی و فحش دادی  و  بعدش حضرت با اون فرد کلا قطع ارتباط می کنن و میگن تو از یاران ما نیستی

صددرصد در هیچ کجا خیانت پذیرفته نیست 

التماس دعا
2731

این که خیانت در همه فرهنگها ناپسنده درسته

ولی مهم اینه که با اینکه در ایران طبق اسلام صیغه و ازدواج مجدد حرام نیست ولی تو سالهای اخیر با نفوذ بیشتر فرهنگ غربی از طریق برنامه ها و فیلمهای ماهواره و شبکه های اجتماعی به طور باورنکردنی خیانت دو جنس به هم بیشتر شده

ببین چه خبره که از ۵ رییس جمهور اخیر آمریکا ۴ تاشون جریان خیانت به همسرشون رو داشتن...و اگه مثلا بیل کلینتون به این دلیل دادگاهی شده به خاطر نفس خیانت نبود به خاطر قسم و شهادت دروغی بود که مرتکب شده بود

و با کمال تعجب هیلاری کلینتون با این قدرت و تواناییهاش به زندگی با بیل کلینتون ادامه داد و جدا نشد

ترامپ رو کلا کاریش نداشتن و دادگاهی نشد چون با افتخار به کارش اعتراف کرد و دروغ نگفت😑

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون