2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها برای ادای قرض و تنگدستی دعایی چیزی بلدین؟

افزایش رزق و روزی سوره واقعه قبل خواب خیلی خوبه

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2728

آرامش بچهام

وقتی دخترم استرس و دلشوره داره براش میخونم، آرون میشه و میخابه

برا پسر کوچیکم یه سری شدید گریه میکرد و اصلا ساکت نمیشد با خوندن آیه الکرسی آروم شد

برای اسم پروفایلم از اعماق قلبتون دعا کنین😍😍😍

گواهینامه نداشتیم ایت الکرسی خوندم از پلیس راه ک رد شدیم کلا انگار پلیس راه جمع کرده بودن هیچ کی نبود و ی کار اداری داشتم ک روندش خیلی طولانی بود ی ایت الکری خوندم رفتم داخل اتاق ک مسولش نبود مرده با تلفن کار من رو انجام داد و خیلی جاهای دیگه 

من همیشه وقتی میخایم جایی بریم یا کاری میخایم انجام بدیم قبلش ایت الکرسی میخونم

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

هر شب قبل خواب واقعه بخونه،هر شب هم چهل تا سوره ذاریات طلاق مزمل، الم نشرح ،رو ب ترتیب بخون 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

تاپیکمو بخون. از اول اول

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی.