2737
2734

يك همسايه مزاحم داريم خسته ام كرده ديگه از خسارت مالي گذشته به جاني رسيده اذيتاش خسته شدم تو اين يك سال هيچي نگفتيم فقط براي هدايتش دعا ميكنم 

ولي ديگه امشب اشكم دراومد فردا كار واجب داشتم باز ماشينم و پنچر كرده اعصابم خورد شد ديگه اشكم و دراورده هي خط ميكشه هي پيچ ميذاره پنچر ميكنه ماشينو 

اخه مگه مريضه ديوانه اس ديگه نميكشم واقعا فردا كار واجب داشتم تا از خونه ميريم بيرون يك سيخ ميزنه به ماشين اخه اين وقت شب من چطوري برم درستش كنم يكم فكر نميكنه تو ماه مبارك حداقل اذيت نكنه

بچه ها خواهشا براي هدايت اين مرد مريض دعا كنين ديگه ديوانه ام كرده😥😥😞😞😞😞

رسما از دستش گريه كردم امروز 

بچه ها من گناه كارم پيش خدا شما  دعا كنين دست برداره چند بار نزديك بود تصادف كنم چون نفهميدم لاستيك و سيخ زده باز يعني رسما ميترسم استفاده كنم

خواهشا برام دعا كنين دست برداره شايد مشكل كوچيكي از نظرتون باشه ولي ديگه رسما بصورت مداوم داره ادامه ميده ديوانه ام كرده زندگيمو مختل كرده خسارت مالي هم ميزنه تا حالا يك عالم پول لاستيك دادم 

خسارت جاني هم كه نزديك بود بزنه با تصادفي كه نزديك بود بكنم😞😞😞😞

خواهش ميكنم براي مشكل منم دعا كنين حل بشه

ممنون

یاعلی...عزیزم برات دعا میکنم ولی خب چرا نمیری شکایت کنی..ی فیلم مخفیانه ازش بگیرو بعد با مدرک برو جلو..امشب شاخام دراومده از تاپیکاتون

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
یاعلی...عزیزم برات دعا میکنم ولی خب چرا نمیری شکایت کنی..ی فیلم مخفیانه ازش بگیرو بعد با مدرک برو جل ...

شكايت چطوري؟؟

مدرك ميخوان از كجا فيلم بگيرم 

من كه نميدونم مردك  كي ميره اينكارو ميكنه مثلا امشب دعوت بودم افطاري رفتم اومدم ساعت يك نيم بود فردا صبح كار واجب دارم رفتم ميبينم باز پنچر كرده اخه فكر نميكنه تو ماه مبارك من الان كي برم پنچريشو بگيرم كي به كارم برسم

متوجه نشدم از تاپيك من تعجب كردين؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی مشکل بدیه،هیچکس و نمیشناسی جلوشو بگیرن؟نمیتونی به پلیس بگی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
خیلی مشکل بدیه،هیچکس و نمیشناسی جلوشو بگیرن؟نمیتونی به پلیس بگی؟

گفتم ميگن مدرك بايد باشه

حتي پيچ و گفتم بيارم اثر انگشت بگيرين بازم حساب  نميشه بعنوان مدرك

واقعا خيليييي بده 

تازه تهمتم زده كه من ميرم به در پاركينگ ميزنم خرابش كردم باز همسايه ها دفاع كردن ازم ولي خب رو اعصابه تهمتش خير سرش متاهلم هست

شوهرم اعصابش خورد شده ديگه نميدونيم چكار كنيم

من كه يواشكي دور از چشمش اينقدر گريه كردم چون همينجوريش  ميخواست بره باهاش دعوا من نذاشتم گفتم ايراد نداره و ... ارومش كردم واي به حال اينكه اشكامو ببينه 

اخه ما مثه اون بي ابرو نيستيم نميشه بريم الكي تهمت بزنيم بهش :( ولي با توجه به حرفاش و اينكه چند بار دورو وره ماشين ديدمش ميدونم كار خودشه

شكايت چطوري؟؟ مدرك ميخوان از كجا فيلم بگيرم  من كه نميدونم مردك  كي ميره اينكارو ميكنه م ...

هم از تاپیک شما دارم حرص میخورم که اینقد یارو پرروعه‌.

وهم از تاپیک لیموناد که داستان زندگیشو نوشته...

بهتره ی دوربینی چیزی مخفیانه بزاری ی شبانه روز باشع بعدم فیلمشو ببری آگاهی شکایت کنی...همسایه بد خیلی بده خیر نبینن اینجور آدما...

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
گفتم ميگن مدرك بايد باشه حتي پيچ و گفتم بيارم اثر انگشت بگيرين بازم حساب  نميشه بعنوان مد ...

ببین حتما دوربین بزارین تو پارکینگ.یا تهش استشهاد جمع کن.واقعا روانیه طرف.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
هم از تاپیک شما دارم حرص میخورم که اینقد یارو پرروعه‌. وهم از تاپیک لیموناد که داستان زندگیشو نوشته ...

هي ميام نفرينش كنم باز ميگم ولش كن زنو بچه داره هي ميگم خدايا هدايتش كن نميدونم چرا تو ماه رمضون بيشتر داره اذيت ميكنه

يارو خيليييي رو اعصابه اون تاپيكي كه ميگي نخوندم

راستش براي دوربين رفتيم پرس و جو گفتن چون هي ماشينتون چرخشي جاش عوض ميشه بايد كل پاركينگ دوربين داشته باشه كه نزديك سه ميليون هزينه اش ميشه:( براي ما مبلغش زياده البته غير هزينه اش يواشكي نميتوني بذاري بايد اطلاع بدي چون محيط عمومي ساختمونه

یام که کلا خونتو عوض کن برو..اینجور آدما سادیسم دارن خطرناکن...

عزيزم با كلي قسط و وام خريديم تازه بازسازي كرديم يك سال نشده هنوز نشستيم اينجا نميشه امروز به همسرم ميگفتم كاش پول داشتيم ميتونستيم از اينجا بريم اينا همه بفكرمون رسيده ولي اخه اين همه زحمت بخاطر يك ادم مزاحم راحت ميست و نابود بشه:(

خيلي سختع اين تصميم :((

ببین حتما دوربین بزارین تو پارکینگ.یا تهش استشهاد جمع کن.واقعا روانیه طرف.

چند بار همسرم گفت بريم به همسايه ها بگيم ولي اخه مدرك نداريم نميدونيم واكنشا چطوري ميشه البته رسما طاقت نداريم ديگه احتمال داره اينكارو بكنيم تحمل بيشتر ديگه جايز نيست ولي باز من اميدم به خداست ما ابرو داريم نميدونيم چكار كنيم ميترسيم بدتر همسايه ها بگن تهمت زدين و .... 

امروز داشتيم حساب كتاب ميكرديم براي دوربين ببينيم چي ميشه كاش همسايه ها موافقت ميكردن همه دوربين ميذاشتيم خيلي خوب ميشد هزينه اش تقسيم ميشد مشكل ماهم حل ميشد ولي هي گفتيم دوربين بذارين گفتن هزينه اصافه اس ولي دليلشو نگفتيم چرا ميگيم و ... چون تهمت به همه ميشد ما هم ترسيديم بقيه هم بد بشن باهامون

چند بار همسرم گفت بريم به همسايه ها بگيم ولي اخه مدرك نداريم نميدونيم واكنشا چطوري ميشه البته رسما ط ...

اره باید دست به عصا برین جلو،برات دعا کردم.خدا ایشالا عاقلش کنه یا شرشو به خودش برگردونه