1421
1389

من 5ساله اینو خریدم ولی تاحالا تنها کاری که کردم باهاش فیلم دیدم.شماها با لب تابتو چکارایی انجام میدین؟

عزیز دل مادر؛تو به خدا نزدیک تری.با قلب مهربونت ازش بخواه که بذارتت تو بغلم.من و بابایی که قول داده بودیم بهترین دنیا رو برات رقم بزنیم.پس چرا نیومدی.چشمام از انتظار و اشک داره خشک میشه مامان بیا..بیا مامان تو بغلم..

من داداشم داره ولی به من نمیده استفاده کنم گزاشته داره خاک میخوره

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1432

منم استفاده ای نمیکنم خاک میخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

هیچی واسه منم داره خاک میخوره 

عکسامو از تو گوشی کپی میکنم توش 

قبلا فیلم میدیدم توش 

همین کلا ب درد نمیخوره 

فقط برا کسایی ک برنامه کاری توش دارن نقشه و... خوبع

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
1394
هسته البالو میگیرم ژامبون درست میکنم میزنمش سر دوش اوووو خیلی کارا

ایول چقدر زرنگه😂

عزیز دل مادر؛تو به خدا نزدیک تری.با قلب مهربونت ازش بخواه که بذارتت تو بغلم.من و بابایی که قول داده بودیم بهترین دنیا رو برات رقم بزنیم.پس چرا نیومدی.چشمام از انتظار و اشک داره خشک میشه مامان بیا..بیا مامان تو بغلم..

میام نینی سایت فیلم میبینم پاور پوینت درست میکنم و دیگر بدبختی های تحصیلی

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1396

معلومه فقط به درد کارای درس و دانشگاه میخوره پس..

هیچی واسه منم داره خاک میخوره  عکسامو از تو گوشی کپی میکنم توش  قبلا فیلم میدیدم توش&nbs ...

عزیزم بچه هات خوبن؟

در طوفان زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.نه به تاپیک انرژی منفی😊
به پرینتر وصل میکنم.تایپو این کارا

تایپ برا کارخودت یااینکه کار از بیرون میگیری؟

تایپ برا کارخودت یااینکه کار از بیرون میگیری؟

برا کارای شوهرم .خودش وقتش پره من براش تایپ میکنم

شوهرای نی نی سایتیاا چه مرگشوونه     🎀🎀🎀🎀🎀�ننه جون .جووون ننت لایکن نکن        
1391