2737
2734
عنوان

بخدا خسته شدم از بس خونمون همیشه بهم ریخته س

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 46 پست

اولا خودت و خسته نكن 

خونه ادم بچه دار هميشه شلوغه 

بعد وسايل اضافه رو جمع كن 

اسباب بازى هاشون و دسته بندى كن هر هفته يه سرى بيار 

يه سبد بزرگ هم بذار اخر سر خودشون همه روجمع كنن

🧿

مگه اتاق ندارن؟اگه فقط اسباب بازی میریزن که بذار بازی کنن کم کم یادشون بده خودشون جمع کنن 

منم دوتا بچه دارم کوچیکتراز براشما یادشون دادم جمع کنن مثلا میوه بدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی بی خیال باش 😊من همسرم پیگه وای چقد خونه شلوعه میگم دختر جانت دیختو پاش میکنه 😩😩😡😡میگه اخه قبل دخترمون هم همین بود 😆😆😆😎😎

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

پسر۴ساله منم همینطوره هرروزخونه رو عین دسته گل مرتب میکنم دودقیقه نشده خونه رومیکنه استبل😐 امروزبهش میگم حداقل بیا اتاقتوتمیزکن میگه کستمه(خستمه) شکمم عفونت کرده نمیتونم کارکنم  

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

کار کن خانم بگیرید اگه میتونید

ولی برنامه بریز .به بچه ها هم باید یاد بدی خودشون وسایلاشونو جمع کنن که اینجا باید آقای خونه از ابهتش استفاده کنه به بچه ها بگه خودتون جمع کنید البته خودش هم یه لیوان آب خورد باید اگه نشست لااقل بزار تو ظرف شویی بچه ها هم یاد میگیرن

من یچه م ۱۱ ماهشه

😁تو خونه م بمب ترکیده

دیگه خودمو خسته نمیکنم...

فقط جارو میزنم‌مدام و دقت میکنم وسایل ریز نریخته باشه با درشتاش کاری ندارم چون من میبرم اونو باباش میارن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

مقصر خودتون هستید که از اول به بچه ها مدیریت و استقلال یاد ندادید 

حالا هم دیر نیست مسابقه بزار از فردا با صدای موزیک باید وسایلاشونو جمع کننن قبل اینکه موسیقی قطع شه اتاقشون تمیز شده باشه

یا بگو من اشپزخونه رو مرتب میکنم شما اتاقتون هر کی زودتر تمام کرد تو این کاغذ ستاره بکشه

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

وسایل اضافی روبندازبیرون توخونه جمع نکن.اسباب بازی خراب وشکسته روهم بندازبیرون آشپزخونه وسرویس بهداشتیت همیشه تمیزباشه کارآنچنانی نخواهدداشت تمیزکردنش به بچه هات بگوتواتاقشون باری کنن واینکه مسئولیت بده بهشون بعدبازی وسایلشون روازوسط خونه جمع کنن  خودتم هرچی برمیداری همون لحظه بزارسرجاش

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706