2733
2739

سلام ، رسم تون برای 

عید نوروز عروس

پاگشای عروس 

عید فطر عروس

عید قربان عروس 

عید غدیر عروس

چیه؟

یعنی چکار میکنین و برای عروس چی میخرید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من یزدیم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2738

سلام گلم

ما همه چی رسم داریم ولی بعضی خانواده ها واسه عروس انجام نمیدن در قبالش واسه دختر خودشون انتظار دارن

بستگی به اون خانوادا داره

عید اول معمولا طلا میبرن

که واسه من که چیزی نیاوردن و نوروزشوهرم بردم بازار گوشواره گرفتم

واسه پاگشا هم بعضیا هدیه میدن مثل لباس اینا ولی خیلی کم بعضی اقوام شوهرم واسه پاگشا کادو دادن بهم

در هر صورت به غیر از یلدا که کمتر رسمه بقیشو دارن اگه قسر درنرن😀

ولی اشکذر و میبد یزد کلا طلاااااا میدن واسه همه مناسبتا

خب هرکسی متفاوته رسمش منظورم خانواده هاست ولی به طور کلیش اینه 

عیدی نوروز یه تیکه طلا و یه قواره چادری،یا لباسی میبرن 

عید قربان نداریم حالا یکی دوست داره میده یکی دوست نداره نمیده 

کلا بقیه اعیاد هم نداریم دیگه داماد اگه دلش خواست هرچی بخواد به زنش میده 

فقط قدیما رسم بود وقتی باقلا میومد یه دیس باقلا و گل میچیندن میبردن برا عروس اونم زمون مادر من نه الان 

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
سلام گلم ما همه چی رسم داریم ولی بعضی خانواده ها واسه عروس انجام نمیدن در قبالش واسه دختر خودشون ان ...

عجب ...

واسه من والا برعکس بوده ..

عید طلا ندادن بهم ، پاگشا هم ندادن

همسرم اینا مال مهریزن ..

حالا که انجام نمیدن به نظرتون چه کنم؟

به کی بگم؟

سلام گلم ما همه چی رسم داریم ولی بعضی خانواده ها واسه عروس انجام نمیدن در قبالش واسه دختر خودشون ان ...

بقیه عیدا که طرف ما معمولا رسم نیست یعنی من ندیدم 

اما مثلا برا عید قربان فقط برا عروس گوشت قربونی دیدم بردن

2706