2737
2734
عنوان

💌دلــــبر جــانم ......💔😢

149 بازدید | 5 پست

دلبر جانم به خدا خیلی سخته وقتی همه بهت میگن اون دیگه رفته پی زندگی خودش اون که دیگه تو رو یادش نیست اون که اصلا حالت براش مهم نیست که چی به سرت میاد تازه از کجا معلوم کسی رو نیاورده به جات ؟ دیوونه اون اصلا دوست نداره اون که میدونست بدون اون حالت خراب میشه ولی بازم ول کرد رفت تا کی نمیخوای اینا رو بفهمی؟ خیلی سخته وقتی سعی میکنی قانعشون کنی و جواب بدی به همه ی حرفاشون اما تو واقعیت،خودت هم با حرفات قانع نمیشی خودت میدونی همه حرفاشون درسته ها اما باز دلت یه چی دیگه میگه سخته، دوست نداری باور کنی حرفاشون رو عین بچه هایی که میدونند بازی رو باختند و جر زنی میکنند تا شاید درست بشه اما آخرش هیچ فایده ای نداره خیلی سخته وقتی بعد این همه جنگیدن به هیچی نرسی و مجبور به تسلیم بشی مهربونم اصلا تو خودت قاضی باش و بگو سخت نیست واقعا؟ 💔😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدا رو شکر  پس راحت شد

بنده خدا،الان خیلی حالش خرابه،منم اینجوری شدم،اما بعدیکسال دوس پسرم برگشت و باهم ازدواج کردیم،

اون یکسال بدترین روزای عمرم بود

خدایا تنها تو غیرممکن را ممکن میکنی،پس غیرممکنم را ممکن کن...