1265
1273

خانما از تجربیات تون بهم بگین بلکه دوستای دیگه از راهنمایهاتون استفاده کنن

من شوهر خیییییلی. خیلی زود داغ میکنه جرات ندارم حرف بزنم سریع بالا میاد و داغ میکنه

منم میبینم که اون حرف من نیاز به این واکنش تند نداشت زود اعتراض میکنم و عصبانی میشم

از این اخلاقش خستم

توروخدا بگین چیکارکنم

میخوام یه جوری قانعش کنم بلکه از این اخلاق بدش دست ور داره

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

وقتی عصبانیه..تو توی دلت شروع کن ب شمارش بگو مثلا تا۶۰میشمارم وهیچی نمیگم دفعه بعد بکنش ۸۰ بعد بیشتر همینجور...و بعدا وقتی اعصابش اروما وحالش خوب باش حرف بزن

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
1258

من گيج عالمم هيچ سياستي ندارم رسما خود خانم شيرزاده ساختمان پزشكانم 

مادر شوهرمم هميشه ازم سواري ميگيره 

يه برادرشوهر فتنه هم دارم كه واگذارش كردم به حضرت عباس 

حتي وقتايي هم كه تقصير خودشونه منو جوري قانع ميكنن كه دست اخر من معذرت خواهي ميكنم

همینکه فکر میکنی باید تغییرش بدی یعنی داری اشتباه میکنی و راهت غلطه شما فقط رو رفتار خودت کار کن تا رو اونم تاثیر بزاره ...من شوهرم فقط یکبار داد زد کاری کردم که حظ کنه 😂😂😂

1274

ت عصبانی نشو بگو ببخشید معذرت خواهی کن بعد واسش اب چیزی بیار بعد دستشو بگیر و یکم نوازشش کن بگو فک نمیکردم ناراحت شی ، بگو من با تو درد و دل نکنم با کی درد و دل کنم ت سنگ صبورمی و... مظلوم شو   ببین ج میده...راه های مختلفو برو تا قلقش دستت بیاد از دس این مردا

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  
1167
مثل منی  نمیدونم چیکار کنم

من ک فقط یاد گرفتم سکوت کنم موقع عصبانیتش هر چند از تو داغون میشم و نمیدونم کی این عقده هام سر وا کنه و تمام زندگیمو کن فیکون بکنه

خدایا عاشقتم که همیشه برام بهترینها رو کنار گذاشتی

من هفت سال با سیاست زندگیم رو میچرخونم کلا رابطه شوهرم با مادرم خوب نیست و همش به من بد همدیگر میگفتن از اون طرف هم با خانواده شوهرم یه جا زندگی می‌کنیم کلا مشکلات زیاد پیش میاد همش سعی ام بوده شوهرم پیش هر دو خانواده خوب جلوه بدم و زندگیمو خوب و خوش اما دیگه خسته شدم تازه رفتم مشهد و تصمیمی که برای زندگیم گرفتم این بود که فقط مراقب خودم باشم هر کس هر چی می‌خواد بگه و برداشت کنه و هر رفتاری هواست داشته باشه میخوام دیگه برای ارتقا خودم تلاش کنم و یه نفس راحت بکشم به نظر من خودتو تربیت کن بجای اینکه به فکر رفتارای بد شوهرت باشی 

1280