2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که میخوام پریود شم یه هفته قبلش پرررر جوش میشم خیلی بد ولی هر ماه پریود میشم فقط جلو میندازم برم زنان کاری میکنه؟؟نمیگه برو پوست تو این چند ماه دو تا پوست رفتم همشون فقط پولی ان 

2731
همین که میخوام پریود شم یه هفته قبلش پرررر جوش میشم خیلی بد ولی هر ماه پریود میشم فقط جلو میندازم بر ...

به خاطر هورمونه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

عزیزم اول یه آزمایش خون کامل بده ببینی مشکل از کجاست

هروز ناشتا ترنجبین و خاکشیر و بجوشون و ناشتا بخور،معجزه میکنه،پوستت مثل آینه میشه چند روزه،در حق منم دعا کن نتیجه دیدی😘

🧿
به خاطر هورمونه

چیکار کنم این هورمون لعنتی رو ازمایش دادم 8 روز بعد از تموم شدن پریودی دکتر گفت یکم مشکل هورمونی داری ولی دارو نوشت و گفت خودم تهیه میکنم هزینش بالا بود یکم دو دل شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم

چیکار کنم این هورمون لعنتی رو ازمایش دادم 8 روز بعد از تموم شدن پریودی دکتر گفت یکم مشکل هورمونی دار ...

داروهاتو اگه میتونی بگیر

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
به نظرتون ازمایشاتمو به زنانم نشون بدم؟

اره ضرر نداره

2706