2726
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست

اگه بابات پولداره و با این درامد نمیتونی زندگی کنی که هیچی

اگرم در حدهمین و قیافشم خوبه پس مورد خوبیه

سیگارم یواش یواش ترک کنه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا با ماهی هفت تومن ماشین مدل پایین داره

اگه ماهی ۵۰ تومنم داشته باشه بازم ماشینش مدل پایینه...ای خواهر وقتی ازرا شده ۹۰۰ ملیون....و ماشینای ۲۰۰ تومتی تا ۸۰۰ ملیون رفتن...دیگه خواب شاسی بلند رو باس ببینیم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2728

قطعا ردش میکنم ...اول که 24 سال سن ازدواج یک اقا نیست از نظر من ...زیر 30 سال شوخیه به نطرم واسشون ..چون ثبات شخصیتی ندارن و بیشتر تو ذهنشون مسائل جنسی و طاهری فقط بولد هست ...مورد دوم من خط قرمزم دود و سیگار بوده و هست اصلا خوشم نمیاد ...بعدم باید دید چند سال کار کرده 7 تومن تو شهرستان و فقط خونه داره نشون میده یا ولخرج هست یا پولاشو کار دیگه میکنه

آپارتمان از خودش نیست باباش خریده گفته بشینید توش تا وقتی دست پسرم باز شد بره خونه بخره اما ماشین و ...

چه خسیسه باباش‌ خو خونه رو بده پسرش دیگه

بابای پسره چندتا بچه دیگه داره 

پسره شغلش چیه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
درامدش چطوره ؟کم یا متوسط؟

خیلیم خوبه....زندگی راحتی میتونی داشته باشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
همه چیزشم اکی باشه بازم بخاطر اینکه 24 سالشه رد میکنم  هنو به ثبات عقلی نرسیده و بچست

اخ گفتی  الان تو یه تاپیک میگفت شوهرم هجده سالش بود  عاقل بود  یا  مثلا اونکی 23سالشه ولی عاقله  حالا بیا و ثابت کن  هرچیزی زمان  خودشو داره

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

همون پسرس؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

چقدر به نماز اول وقت اهمیت میده؟

چقدر به قران خوندن مسلطه؟

چقدر به پدر و مادرش احترام میذاره؟

اینا از نظر من مهمن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706