2410
2553
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست
۷ تومن کم نیست ؟ آخه تو این گرونی ها با برجی ۱۰ تومنم کم میاد 

۷تمن برا کسی کمه که اجاره و‌قسط میده

ولی خونش حاظره حالا یه ماشینیم داره اوکی هست اونم بااین سن کم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغلش دقیقا چیه؟

تحصیلاتش چی؟

من رو سیگار خیلی حساسم پس جوابم منفیه😶

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2720

وا....چرا کمه...اگه وضع مالی بابات خوبه....و خیلی راحت زندگی میکنی ن مناسب شما نیس....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

اخلاق و  رفتازش  چطوریه  پختس؟؟  یا نه   بچه معابه  ؟  از لحاظ  تحصیلی  و فرهنگی بهم میخورید؟درامدش خوبه  اگه  از این لحاظ   اوکید  خوب

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

حتما شما پولداری بیچاره کارمندها چه جوری با دو میلیون زندگی میکنند 😔😔😔

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اگه عاشقش باشم اره پول ملاک نیست واسم

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2714
۷تمن برا کسی کمه که اجاره و‌قسط میده ولی خونش حاظره حالا یه ماشینیم داره اوکی هست اونم بااین سن کم

آپارتمان از خودش نیست باباش خریده گفته بشینید توش تا وقتی دست پسرم باز شد بره خونه بخره اما ماشین و درامدش از فکر خودشه 

اسی حقوق پدرتون چقدره ؟خونوادتون چند نفرین؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اگه درآمد حلال باشه و اهل دود نباشه بله اونم هنوز که بچه س زوده

نباید بهش گفت بچه الان متولد 75دارخ بابا میشه😂😂😉

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
سیگارش آخه سیگار میکشه  

من خیلی منفی نمیدونم این رفتارو 

من وقتی شوهرم اومد خواستگاریم کلی سجاده اب کشید که اهل دود و دم نیست واقعا هم وابستگی نداست ولی الان گاهی سیگار میکشه فکر کردی ادمها تو دنیا عوض نمیشن نه تنها عوض میشن یه عدشون عوضی میشن 

کاش طرف ادم‌ ذاتش خوب باشه و پولش حلال همین دوتا مهمه و اینکه بدل هم بشینید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706