1421
1389
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 142 پست
۷تمن برا کسی کمه که اجاره و‌قسط میده ولی خونش حاظره حالا یه ماشینیم داره اوکی هست اونم بااین سن کم

آپارتمان از خودش نیست باباش خریده گفته بشینید توش تا وقتی دست پسرم باز شد بره خونه بخره اما ماشین و درامدش از فکر خودشه 

اسی حقوق پدرتون چقدره ؟خونوادتون چند نفرین؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اگه درآمد حلال باشه و اهل دود نباشه بله اونم هنوز که بچه س زوده

نباید بهش گفت بچه الان متولد 75دارخ بابا میشه😂😂😉

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
سیگارش آخه سیگار میکشه  

من خیلی منفی نمیدونم این رفتارو 

من وقتی شوهرم اومد خواستگاریم کلی سجاده اب کشید که اهل دود و دم نیست واقعا هم وابستگی نداست ولی الان گاهی سیگار میکشه فکر کردی ادمها تو دنیا عوض نمیشن نه تنها عوض میشن یه عدشون عوضی میشن 

کاش طرف ادم‌ ذاتش خوب باشه و پولش حلال همین دوتا مهمه و اینکه بدل هم بشینید

1401

اگه بابات پولداره و با این درامد نمیتونی زندگی کنی که هیچی

اگرم در حدهمین و قیافشم خوبه پس مورد خوبیه

سیگارم یواش یواش ترک کنه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
چرا با ماهی هفت تومن ماشین مدل پایین داره

اگه ماهی ۵۰ تومنم داشته باشه بازم ماشینش مدل پایینه...ای خواهر وقتی ازرا شده ۹۰۰ ملیون....و ماشینای ۲۰۰ تومتی تا ۸۰۰ ملیون رفتن...دیگه خواب شاسی بلند رو باس ببینیم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

قطعا ردش میکنم ...اول که 24 سال سن ازدواج یک اقا نیست از نظر من ...زیر 30 سال شوخیه به نطرم واسشون ..چون ثبات شخصیتی ندارن و بیشتر تو ذهنشون مسائل جنسی و طاهری فقط بولد هست ...مورد دوم من خط قرمزم دود و سیگار بوده و هست اصلا خوشم نمیاد ...بعدم باید دید چند سال کار کرده 7 تومن تو شهرستان و فقط خونه داره نشون میده یا ولخرج هست یا پولاشو کار دیگه میکنه

1394
آپارتمان از خودش نیست باباش خریده گفته بشینید توش تا وقتی دست پسرم باز شد بره خونه بخره اما ماشین و ...

چه خسیسه باباش‌ خو خونه رو بده پسرش دیگه

بابای پسره چندتا بچه دیگه داره 

پسره شغلش چیه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
درامدش چطوره ؟کم یا متوسط؟

خیلیم خوبه....زندگی راحتی میتونی داشته باشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
همه چیزشم اکی باشه بازم بخاطر اینکه 24 سالشه رد میکنم  هنو به ثبات عقلی نرسیده و بچست

اخ گفتی  الان تو یه تاپیک میگفت شوهرم هجده سالش بود  عاقل بود  یا  مثلا اونکی 23سالشه ولی عاقله  حالا بیا و ثابت کن  هرچیزی زمان  خودشو داره

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
1390
1339