1265
1273
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 142 پست

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279
قطعا ردش میکنم ...اول که 24 سال سن ازدواج یک اقا نیست از نظر من ...زیر 30 سال شوخیه به نطرم واسشون . ...

الان خیلیا تو این سایت هست شوهرشون زیر بیست و پنج ساله  تا بیای  حرف بزنی میگه  نه اون عاقلع در حالی که به قول شما زیر 30همش نیار جنسیه😕

شغلش دقیقا چیه؟ تحصیلاتش چی؟ من رو سیگار خیلی حساسم پس جوابم منفیه😶

ای دااااد بیداااااد........ لایک به امضات

روزگار کاری کرده که نمیشه عمر سعد نباشی، خیلی سخته..... به فکر فرو بردی منو

دوستان، اختلالات روانی را جدی بگیرید. بدبینی شدید، عصبی بودن، عقده مند بودن و..... اینها همه درمان دارند. درمان این حالات روحی، به نفع خود شماست.  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
قطعا ردش میکنم ...اول که 24 سال سن ازدواج یک اقا نیست از نظر من ...زیر 30 سال شوخیه به نطرم واسشون . ...

ببخشید مثلا تو شهرستان بقیه چقد درمیارن ؟مگه تو شهرستان پول پارو میکنن؟

1307
۷ تومن کم نیست ؟ آخه تو این گرونی ها با برجی ۱۰ تومنم کم میاد 

فقط یه موضوعی اینجا هست. چطور تو شهرستان کوچیک هست و دآمد ۷ تومن داره و یه ماشین مدل پایین و یه آپارتمان ۸۰ متری؟!!! اونم پسر مجرد که خرج زندگر نمیده. ۷ تومن واسه پسر مجرد که خرج زندکی نمید و اینکه تو شهرستان کوجیک خونه ها خیلی ارزونتر از تهران و شهرهای بزرگه هست. پس ایشون یا دامدش ۷ تومن نیست یا بازم درآمدش ۷ تومن نیست. بشین حسا کتاب کن بین شهرستان کوجیک خخخیلی ارزون تر از جاهای دیگس چرا باید فقـط یه آپارتمان ۸۰ متری داشته باشه؟!!!!!! و یه ماشین مدل پایین؟!!!!! با این اوصاف ایشون ماهی۳ تومن بیشتر در نمیاره و واست رقمُ بالا گفته

موقعیت اقتصادیش برای سنش خیلی عالیه

فاکتورهای دیگش رو در نظر بگیر 

مثلا بدچشم و هیز نباشه

خسیس نباشه

قول میده تحت هر شرایطی روش بمونه

اولویتش اول همسرش باشه بعد بچه هاش بعد مسایل دیگه اش(مثل خانواده ش،کارش و...)

این چهارتا نباشه احساس خوشبختی نمیکنی

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید برای هم نور امیدی باشیم ...
1267
ای دااااد بیداااااد........ لایک به امضات روزگار کاری کرده که نمیشه عمر سعد نباشی، خیلی سخته..... ب ...

آره واقعا شرایط خیلی سخته الهی خدا خودش کمکمون کنه وقتی از دنیا میریم عمر سعد نباشیم😞

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
چقدر به نماز اول وقت اهمیت میده؟ چقدر به قران خوندن مسلطه؟ چقدر به پدر و مادرش احترام میذاره؟ این ...

واقعا اصلی ترین حرفه...درسته سیر شدن شکم با یه تیکه نون کلیشه ای شده....ولی خوب واقعا اعتقاد به ای چیزا واقعا زندگی رو لذت بخش میکنه. و ارامش میاره...مردی ک نمازش سر وقته....احترام ب خانمش میزاره....ب جز اون اصن کسی توو نظرش نیس.....اگه خانوادش توو الویت باشن حتما خانمش بهترین زندگی رو داره

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
1290