1147
1292
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

2045 بازدید | 142 پست

یه پسر ۲۴ ساله که برجی ۷ تومن درامد داشته باشه کارشم آزاد باشه یه ماشین مدل پایین هم داشته باشه و خونه یه آپارتمان ۸۰ متری داشته باشه اخلاقشم مهربون و اهل کار و گاهی یه سیگاری هم بکشه در حد یه نخ مثلا در هفته دو بار سیگار بکشه قبولش میکنید یا ردش میکنید لطفا همه شرایط در نظر بگیرید اهان یه چیز دیگه اینکه این درامد واسه شهرستان هست و واسه شهرای بزرگ نیست 

درآمدش خوبه 

ولی 24 سال ن 

خیلی بچه اس

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید باورتون نشه ولی منه مردادی نتیجه تشکر یه قورمه سبزی ایم که مامانم پخته بود از قدیم پدر سپاسگذاری داشتم👁️👁️مامی🤰Nilo0 🧚‍♀️ایز loading... 💜🎂👣👶🍼💌تیکر زایمان ننم که دخترش منم

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291
1320

اره

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1288

ادم با شغل ازاد موفق میشه  با حقوق کرفتن ادم ب هیچی نمیرسه.....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

در امدش خوبه اخلاقشم ک میگی خوبه خون‌ یکم کوچیک ک خب میتونین عوض کنین ماشینش هم همینطور همین که تونسته تو این شرایط یهرخونه ی نقلی و یه وسیله جور کنه ینی زرنگه

فقط سیگار!! 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخلاقش ؟ 

نحوه عصبانی شدنش ؟

نحوه خرج کردن ش ؟ 

جای پیشرفت داره یا نه ؟ اهل پیشرفت هست یا نه ؟

تحصیلات و  فرهنگ و عقایدتون بهم میخوره یا نه ....

خانواده شون ؟ اصالت و شخصیت شون ؟ 

حواستون ب این موارد باشه 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1280