2726
عنوان

اوناییکه روزه میگیرن بیان

458 بازدید | 61 پست

مردم یه مقدار برا فرج امام زمان دعا کنید🤲 که حضرت فرمود: فرج او فرج شماست😍

بخدا ما زندگی نمیکنیم😔

عصر جمعه ست یه جمعه دیگه غروب شد😔

چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی 😭

چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی😭

خلیل آتشین سخن تبر به دوش و بت شکن

خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی 😭

برای ما که دل شکسته ایم و خسته ایم نه😔

ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی😭

به چی این زندگی دلخوشی 🙄

کم بهمون ظلم شده😔

کم روزگارمون سیاه شده😔

کم تو سرمون زدن😔

کم بهمون دروغ گفتن😔

کم پشت سرمون صفحه گذاشتن😭کم عزیزترین کسانمون زندگیمونو تیره و تار کردن😭

هر کی رسیده زده تو سرمون😢

به چی دلخوشیم😔

چی این دنیا مارو گرفته؟؟

که دلمون نمیاد صبح جمعه بلند شیم بگیم

" عین الصاحب الیوم فتح و ناشر رایه الهدی"

کجاست اون اقایی که پرچم فتح بدست اوست؟؟؟

کدام صورت زیبایی رو دیدیم😕

که اینقد دل از ما برده که دلمون نمیاد صبح جمعه بگیم

"عَزیزٌ عَلَیَّ اَن اَرَی  الَخَلقَ وَ لا التُری"

یابن الحسن سخته من همه رو ببینم تو رو نبینم 😔

"عَزَیزٌ عَلَیَّ اَن أَجَابَ دُونَکَ وَ أُنَاغَی"

یوسف زهرا سخته برای من،درد اوره برای من، که با تو حرف داشته باشم اما

مجبور باشم از کسی دیگه حرف بشنوم 😔

تو باید اقای عالم  باشی♥️

اما دیگران دارن اقایی میکنن😭

شما نمیدونید 😐

امام زمان بیاد چه گلستانی میشه عالم😍

حضرت فرمود: حتی درندگان صحرا به هم دیگه ظلم نمیکنن😍

امروز برادر به برادر ظلم میکنه 😔

برادر کلاه برادرشو برمیداره😔

سر به بستر کی میخوای بذاری😭

بخدا قسم درد ما غیبت امام زمانه😔😭

تا به این دردم نرسیم هیچ دردی دوا نمیشه😔😭

" هیچ دردی دوا نمیشه"

ولی گاهی وقتا

وقتی حرف از امام زمان میاد

یاد این حرف امیرالمومنین (ع) میوفتم که

حضرت روی منبر کوفه مینشست داد میزد و گریه میکرد

"اُریدُ أُداوی بِکم  وَ أَنتم دائَی"

من میخوام درد مردم عالم رو با شما درمان کنم اما

خود شما درد بی درمان منید😔

شماها رو کجای دلم بذارم😔

این روزا روضه ابی عبدالله الحسین خونده میشه گریه میکنیم 😭

اما بیخیالیم😔🙈

تنهاش گذاشتیم😔🙈

مردم تنها گذاشتن ولی الله😢😱

تنها گذاشتن امام معصوم😢😱

نفرین خدا و ملائکه رو میاره 😔😱

شاید این همه دردی که تو زندگیمون داریم

اثر نفرین خداست😕🙊

دل خدا رو شکستیم که دل بقیه الله شکسته شده از ما😭 😱

اما این حرفا رو ما شوخی میگیریم😏

غیر از خیال زخم تنت نیست حالیم 😕

اما هنوز آیینه بی خیالیم😔

دوستان تو رو خدا بیاید برا فرج امام زمان دعا کنیم که فرج او فرج ماست دعا کنیم که بیاد خلصانه اللهم عجل لولیک الفرج 

بقیه آدم نیستن؟ فقط روزه دارا؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

باز نیاید توهین کنید و دعوا راه بندازید بخاطر این گفتم روزه دارا که چون میدونم توشون بی اعتقاد نیست که به امام زمان توهین کنن طاعات و عبادات قبول التماس دعای فرج 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عصر جمعه نیستا. 

الان شنبه شبه. یعنی شبه یک شنبه هست

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
بقیه آدم نیستن؟ فقط روزه دارا؟

همه ادمن ولی قطعا در بین روزه دارها ادم بی اعتقادی نیست وولی تو همه این سایت ادمایی هستن که بی اعتقادن و توهین میکنن مثل امروز صبح که 2تا از تاپیکامو بستن به کسی توهین نکردم 

دعایی که فقط لقلقه زبان باشه ب چ دردی میخوره سعی کنیم از گناهامون کم کنیم تا گره کور ظهور نباشیم

عههههههههههههههههه کار دارم میای بیا آخرین تاپیکم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
همه ادمن ولی قطعا در بین روزه دارها ادم بی اعتقادی نیست وولی تو همه این سایت ادمایی هستن که بی اعتقا ...

متاسفم عزیزم الان هم پیداشون میشه   عنوانت رو ی چیز عادی غلط انداز بزار ک نیان توهین کنن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
متاسفم عزیزم الان هم پیداشون میشه   عنوانت رو ی چیز عادی غلط انداز بزار ک نیان توهین کنن

عه سلاااااااااااااااام دختر من توی ریدینگش موندم آخر 

ان شاالله ک خیییلی زود بیان و این دنیای تیره و تار رو گلستون کنن .

از این اوضاع حتئ بی دین و ایمانا هم ناراضی ان عزیزم .

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
عه سلاااااااااااااااام دختر من توی ریدینگش موندم آخر 

سلام خوبی چرا   کارایی ک گفتی خوب بود که

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706