2726
اینم یه ذره بهترشده نسبت ب اوایل منم کنارومدم چاره ای نبود

گلم شما واسه لباس و آرایشم حساسه ؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مجرد بودم قرتی بودم یه کوچولو ولی الان دیگ چادری شدم

ببین شوهرمنم حساسه ولی چون خودم مذهبیم اصن هیچ مشکلی ندارم

مثلامن ازاوناییم ک هیچ وقت بیرون اصلاارایش نمیکنم

ببین شوهرمنم حساسه ولی چون خودم مذهبیم اصن هیچ مشکلی ندارم مثلامن ازاوناییم ک هیچ وقت بیرون اصلاارا ...

الان بیشترگیرش اینه هیجانمیزاره تتهایی برم یاباخودش یا بامامانش

واقعاپیامبرگفته؟

آره گلی اگه حدیثشو پیدا کردم حتمابرات میزارم

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

خب شوهرمنم دقیقاهمینه یاخودش یامامانش یامامانم مثلاروسری تیره فقط بپوشم بیرون ساق جوراب کلفت واین چیزا ولی من مجردیمم همینجوربودم

من زبان درس میدم به بچه ها...یه بار تو‌کلاس شاگردای ۵ یا ۶ سالم داشتن اهنگ ساسی مانکنو میخوندن که من گفتم خب بسه دیگه میخوام درس بدم یکیشون گفت خانم واسه هم یاد دادنات مرسی🤣نمیدونم این بچه های الان  چرا اینقدر گودزیلان

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
من زبان درس میدم به بچه ها...یه بار تو‌کلاس شاگردای ۵ یا ۶ سالم داشتن اهنگ ساسی مانکنو میخوندن که من ...

دخترخواهرشوهرمنم افتاده تو دهنش هی میگه سک... مرسی خیلی زشته

میخوام بدونم کدوم بیمارستان زایمان کنم بهتره.قم

گلپایگانی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

وای گلم بازم واسه شما خوبه میزاره آرایش ملایم کنی ، من اصلا اصلا نمیزاره البته خودمم زیاد دوس ندارم ، تولد دخترام بود دختر خالش بزور بردم تو اتاق و گفت مثلا جشن دختراته باید حتما آرایش کنی ، والا منم ی ذره آرایش کردم به اسرا. ، ولی چون اصلا آرایش نمیکنم با همون ی ذره کلی تغییر کردم اومدم بیرون یهو نگاه سنگین شوهرمو رو خودم احساس کردم از ترسم تا آخر مراسم تو چشاش نگا نکردم بعدش رفت سر وقت وسایل آرایشام جمشون کرد و ریخت تو سطل آشغال گفت وقتی میگم خوشم نمیاد نکن چرا میکنی ؟؟؟؟ 

2706