1147
1273
عنوان

پیشکسوت های سایت بیاین😂😂

18399 بازدید | 936 پست

دارم آمار جمع میکنم ببینم از پیشکسوت ها کیا هستن یا اکثرا تازه واردن؟؟اعلام حضور کنین ببینم😂😂😂خوب همکاری کنین دارم آمار میگیرم وگرنه یارانتون قطع میشه🤣🤣

من پیشکسوتم 😊

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(نجيب_زاده).Honey your soul can never grow old, it's evergreen😌Baby, your smile's forever in ma mind n memory 💞😭میتونم بهتون تو زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی کمک کنم ♥️😊تیکر بارداری نیست♥️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

بابا جرم من چیه تا 10 سال دبگه هم تو سایت بمونم فک نکنم داخل پیشکسواتا به حساب بیام 

هی میترکم  

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

جانم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1274

من جوونم هنوز

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به لطف خدا این ماه باردار میشم😎😍👶🐣تیکرم واقعی شد😍😍😍😍.         برام دعا کنید بچه م سالم بیاد تو بغلم😍😍😍😍                                            اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
1257
🙌

پانی بزرگ مایی 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

نیمشکسوتم☹️

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردادی است او 😌 جان من است او❤️دیدم همه یه امضای عاشقانه دارن گفتم منم برا خودم بنویسم این شوهر گور به گورم که نمیاد🙄چیه خو سینگل ندیدی؟! 😐تنها ندیدی؟! بی کس ندیدی 😭😭😭😂
1252