2733
2734
ببخشید بلیچینگ هم همینطوره یا فقط سفید میکنه دندون رو؟

نخير بليچينگ فقط سفيدكردن دندانه  و از ونير و كامپوزيت استفاده نميشه . البته بليچينگ هم مضرات خودش رو داره . روش ليزري و مواد بايد بسته به نظر دندان پزشكتون تكرار بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب که اومدین تو تاپیکم . میشه علت خوب نبودنش رو بگین ؟ لمینت بهتره یا کامپوزیت ؟ ظاهرش بد نیست ف ...

ونير قابل برگشت نيست و اِنامل دندان كاملا جدا ميشه و بعضي وقتا باعث حساس شدن اعصاب دندان نسبت به دما ميشه . البته مقاومت ونير بيشتره . دندان رو تا حد زيادي نازك ميكنيم و شما ديگه نميتوني با دندان هاي طبيعي خودت باشي . معمولا آسيب ميبينن و ميشكنن كه بايد ترميم بشن و معمولا ظاهر خيلي غير طبيعي دارن

2731
عزیرم بلیچینگ دندون چطوره؟؟ 

بليچينگ روشن كردن رنگ دندانه كه روش هاي مختلفي داره ،ليزري با مواد و يو وي ، شيميايي 

هر كدوم مضرات خودش رو داره و بايد تكرار بشه 

البته من خودم بليچينگ رو پيشنهاد ميكنم نسبت به كامپوزيت و ونير

ونير قابل برگشت نيست و اِنامل دندان كاملا جدا ميشه و بعضي وقتا باعث حساس شدن اعصاب دندان نسبت به دما ...

سلام ببخشید جای کامپوزیت و لمینت روشی هست که بشه فاصله بین دندونا رو از بین برد؟مثلا روکش خاصی که ضررم نداشته باشه و دندون اصلی تراش نخوره؟؟

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!

منم قبل ازعیددندونام وکامپوزیت کردم وخیلی راضیم! واقعا توظاهر وخندیدن خیلی تاثیرمثبت داره

نه ماه انتظار،، یک عمرنگرانی!!! حس آزاددخترانه رابه مهرمادری دادن بزرگترین ایثاریک زن است😊😇😍
2738
سلام ببخشید جای کامپوزیت و لمینت روشی هست که بشه فاصله بین دندونا رو از بین برد؟مثلا روکش خاصی که ضر ...

خب ارتودنسي هست كه البته طولانيه معمولا . ولي بقيه روش ها روكش ساده و ونير و لمينت و كامپوزيت هست كه هركدوم يه ضرر دارن . ولي اگر اعتماد به نفستون پايين نمياد و مشكلتون جزيي هست اصلا سمت هيچ كدوم نريد

خب ارتودنسي هست كه البته طولانيه معمولا . ولي بقيه روش ها روكش ساده و ونير و لمينت و كامپوزيت هست كه ...

من دندونهام مرتبه ولی رنگشون طبیعی زرده. هرچقدرم روشهای مختلف خونگی رو امتحان کردم سفید نشدن. به نظر شما چه کاری انجام بدم که هم مقداری سفید بشن و  در آینده مشکل ساز نباشه

2706