2737
2739
عنوان

بحثمون شد😢

453 بازدید | 19 پست

نزدیک ۱ساله باهمیم دیگه داره میاد خواستگاری شماره امونو گرفته که بعد ماه رمضون زنگ بزنن ولی همش بحث میکنیم باهم 😢😢چند وقت پیش بیرون رفتیم همش میگه روزه نگیر چرا انقدرلاغر شدی بهت نمیاد یا هر چیزی میگم بهش برمیخوره کلا انگار خیلی رابطه براش حساس شده

چجوری روزه میگیرید لاغر میشید چرا من چاق تر میشم 😩

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
رابطه قبل ازدواجتون انقدر بحث داره بعدش چی میخوادبشه!

منم همیتجور بود انقداحمق بودم فک میکردم قول دادم باید تااخرش باشم وحالاهم ازدواج کروم توعقد ک پیرم کرد الانم ک دعوا کمترشده چون من لال شدم وکوتاه میام 

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
ما هیچ مشکلی نداشتیم باهم ولی جدیدا نمیدونم چرا اینطوری شده 

عزیزم مراقب باش.

شاید بحث جدی شده!

درکل نزار انقدر راحت بحث پیش بیاد باسیاست رفتارکن.

چرا باید بهت بگه اینجووری باش یانباش

ماه رمضونه و عرفش اینه که هممون لاغرتر شدیم.

واین اعتقادمونه ودوسداریم میگیریم.

هیچوقت نزار انقدر راحت بهت بگه

آسمون سقف آرزوهای منه  
منم همیتجور بود انقداحمق بودم فک میکردم قول دادم باید تااخرش باشم وحالاهم ازدواج کروم توعقد ک پیرم ک ...

یه چیزی بهت بگم خانومی

مازنیم وارزشمون خیلی بیشترازاین حرفاس

فرار نبست توبحثی کسی کوتاه بیاد قراربراینه که

منطقی رفتارکنیم و همو درک کنیم

یه جاهایی اشتباه ازماست یه جاهایی از همسرمون

باید بدونه .

آسمون سقف آرزوهای منه  
یه چیزی بهت بگم خانومی مازنیم وارزشمون خیلی بیشترازاین حرفاس فرار نبست توبحثی کسی کوتاه بیاد قرارب ...

دیگ واقعا ادم کم میاره من کم اوردم 

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
2706