2726

ببخشید مشکل دوران عقد مگه چیه؟

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستمون خیلی خوب گفت هم زن شوهرتی هم دختر بابات همه بهت گیر میدن آرامش نداری خیلی عذابه😭

ما دو ساله فقط دوستیم ن خواستگاری ن چیزی ن هیچی...فکر میکنم مال من از همه عذاب اورتر باشه

یکی ب من بگه دوران عقد چرا عذابه

دوستمون گفتن ک..زن شوهرتی دختربابات اون ازت توقع داره این ازت توقع داره..ب هرکسی گوش ندی دلخوری پیش میاد

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
ما دو ساله فقط دوستیم ن خواستگاری ن چیزی ن هیچی...فکر میکنم مال من از همه عذاب اورتر باشه

نه وقتی میدونی مال همین ولی نمتونی خونه خودت باشی خیییلی سخته

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
چرا همتون جدایین؟؟

دفتر شوهرم یه شهر دیگست،محل کار من هم یه شهر دیگه.

خونواده هامونم توی شهر خودشونن دیگه، به خاطر کارمون که یه ایل رو نمیتونیم جا به جا کنیم

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
😳😳 چرا انقد پراکنده

به خاطر کارمون

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
دوستمون گفتن ک..زن شوهرتی دختربابات اون ازت توقع داره این ازت توقع داره..ب هرکسی گوش ندی دلخوری پیش ...

گلم واست صلوات فرستادم انشالله به حاجتت برسی

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2706