2410
2553

سلام ،بچه ها ماکارونی ساده دم کرده بدون هیچ روغن و مایه گوشتی فقط با نمک و زردچوبه برای اسهال بچه خوبه؟فردا مراسم افطاری روزه کله گنجشکی دارن این طفلکم دو روز اسهال دیروز سرم زده،ماکارونی خالی دوست داره،بد نیس براش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فک نکنم چون روغن نمیریزی مشکلی نداره. بچه منم دو روز اسهاله دیروز برنج بدون روغن با ماست و نعناع دادم بهتر شد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ماکارونی به بچه من نمیسازه.اسهال میندازه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2714
سیب زمینی پخته هم کنارش میزارم،ریز ریز میکنم با قالب ستاره تا خوشش بیاد،بخوره،فقط نگرانم مامارونی خا ...

عزیزم سیب زمینی رو حذف کن چون شکمو شل میکنه بجاش ماست بده بخوره

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2706