2737
2734

شوهرم گفت برو چند روز رو بمون حال و حوات عوض شه دیروز اورد گذاشت خونه مامانم برگشت امروز چند بار بهش زنگ زدم صداش گرفته بود رفته بود خونه باباش شب بمونه تا صب نخوابیده میگه نتونستم بخوابم حال منم بد شد میخوام زنگ بزنم بیاد ببره ولی میترسم مامانم ناراحت بشه آخه گفته بودم چند روز میمونم 

❤turk_gizi❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ ماراحت شدنی بگو.مامان میرم شوهرم اونجا خوابش نمیبره اذیت میشه .اونوقت مامانت خودشون راصی میشن میگن برو مادرک شوهرت راحت بخدابه .مادرا خیلی مهربوننن. 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2731

بدونه همسرت جای نرو.منم بدونه  اقام جای میرم هم خودم نمیخوابم هم اون.میایم پس مثل ادمهای که صد سال همو ندیده همو بغل میکنیمو میخوابیم .

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2738
به نظرتون برم ؟شوهرم ناراحته 😐 

تو همونی ک شوهرت الکی کفته بود چن روز برو خونه مادرت ؟؟؟

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
بدونه همسرت جای نرو.منم بدونه  اقام جای میرم هم خودم نمیخوابم هم اون.میایم پس مثل ادمهای که صد ...

منم مثل اونم از بس نتونستم بخوابم سرم داره میترکه ولی به روی خودم نمیارم بهش نمیگم 

❤turk_gizi❤
پی ام داده وابستت شدم نمیتونم بخوابم😉

😭😭😂😂😂وای گناه داره برو باو میدادی منم همینطور 😂😂😂اونوقت میگف بیام دنبالت 

2706