2726

نه ب نامزدت نگو اونم روش وا میشه از بابات بد میگه

اینم ک پشتش حرف میزنه عادیه سعی کن بیخیال باشی یا با شوخب خنده جوابشو بدی بالاخره اونم پدره شاید نسبت ب اینکه تو بخاطر نامزدت باهاش اینجوری حرف زدی یکم حسادت کنه

❤️My only wealth is your eyes

یوقت جوگیر نشی به نامزدت بگیا

به باباتم نگو بعد میگه حیف زحمت

ولی غیر مستقیمو با خنده بهش بگو

مثلا ظرف تخمه امشبو میتونستی بگی آره بابا باهمدیگه مسابقه گذاشته بودینا ...اول شدی بگمانم

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا بری به نامزدت بگییی؟؟؟

اینکارو نکنیا ! مادر شوهر زن خوبیه ولی تاحالا دور از چشم بقیه خیلی با هم بحث میکنیم من تاحالا جلو شوهرم یا اون جلو شوهرم یا بقیه صداشو در نیاورده ! 

رابطمونم خیلی خوبومصالحت امیزه میدونم همینقد به همسرم چیزی بگم‌دید اونو به مادرش اوقات جفتمونو تلخ میشه

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

مادرشوهر منم نسبت به دامادش اینجوری بود، توی روش خوب بود ولی پشت سرش چشم و ابرو میومد، و از همین مدل حرفها که پدرت میزد اونم میزد، والا من که هیچ کاره بودم هم ناراحت میشدم چون پسره خیللللی خیللللی احترام میذاشت. 

به نظر من که از حسادته

2728

به بابات نگو به نامزدتم نگو

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

اصلا و ابدا به نامزدت چیزی نگو چون نسبت به خانوادت بدبین میشه و چون خانواده تو هستن یجورایی پیشش کوچیک میشی احترامتون کم میشه.هیچوقت از خانوادت پیش نامزدت بد نگو حتی اگه خانوادت بدترین ادم باشن. جواب باباتو هم نده به مامانت بگو

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.

جوابه بابارو بدی به خاطر شوهر؟ 😑😐بی خیال بابا دوروز دیگه یه کاری میکنه میگی چه اشتباهی کردم طرفشو گرفتم مردا تا یه کاری واسشون میکنی یه پررو بازی در میارن که پیش خودت میگی غلط کردم دیگه نمی کنم بی خیالی طی کن نه جوابه باباتو بده نه به شوهرت بگو پس فردا همینو میزنه تو سرت😕

عزیزم اول هیج وقت پدرت و مادرت رو جلو همسرت خراب نکن تا وقتی احترام اونارو نگه داری احترامت هست ب مادرت بگو و اگر با پدرت راحتی ب شوخی بهش بگو ک دلخور میشیب

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

یک:سعی کن به پدرت بگی پدر میدونی که چقدر دوست دارم واگه کسی حرف سرد پشت سر یا جلوی روی من به شما بکه یا خدای نکرده اهانتی بکنه تکه تکه اش میکنم همانطور که اگه کسی این کار رو با نامزدم بکنه چون شما دوتا عشق های من هستی 

دو:از حالا تا یه چیزی میشه یا حرفی یاحدیثی اونم ازطرف خانواده ات زود تو مشت شوهرت نزار چون نه تنها مشکلی حل نمیشه بلکه زندگیت پایه هاش سست میشه 

سه:سعی کن زیاد شوهرت با پدرت یخلی وتنگاتنگ نباشه ورفت وآمدهاش رو محدود کن که اگه یه روزی میاد منزل شما برای پدرت وخانواده ات تازگی داشته باشه وقتی اومد وشدش زیاد میشه پیش دیگران سبک میشه 

چهار :سعی کن دراین زمینه خودت سیاست ودرایت داشته باشی 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

به  نامزدتون ب هیچ وجه من الوجوه نگید و      جلو پدرتونم سکوت کنید!     شما میرید خونه  خودتون  و اینها میگذره!  پدر هیچ وقت  تکرار شدنی نیست      و اصلا  دلشو  برا هیچ چیز هیچ چیز نشکونید نمیگم  کارش اشتباه نبوده  اما  با  جواب دادن شما بدتر میشه  و دلخوری پیش میاد بدتر

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼

مامان من اینطوریه انقد میگه ک دوس ندارم سالی یبارم نامزدم بیاد خونمون😔

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706