2410
2553

کلا انگار مشکل داره با نامزد بیچاره‌ی من

تا الانم نه مخالف بوده باهاش نه هیچی ولی نمیدونم چرا کلا انگار باهاش لج افتاده...تو روش هم هیچی نمیگه هااا ولی پشت سرش...

تا الان سه بار حرف زده که دلم گرفته و ناراحت شدم...یبار کارت سوختشو پمپ بنزین جا گذاشته بود، بعد بابام گفت بگو اخه بچه مگه مغز نداری تو این سن و سال کارتتو جا میذاری ادم تعجب میکنه و این حرفا...امشبم خونمون بود یه سری چیزا نوشت برا بابام مربوط به کارش که بخره حالا واسه خوبی نوشته بود، وقتی رفت بابام به کاغذه نگاه کرد یهو گفت چه خط زشتی داره فلانی!!!! 

باز اومدم بشقاب چیزا رو جمع کنم یهو گفت ببین فلانی چقد نشخوار کرده😨😐

خب داشتن فوتبال میدیدن سرگرم بودن تخمه خورده بود البته همه خورده بودن حالا جالب اینجاست بابام خودش سه کیلو تخمه جلوش باشه یدونشو نمیذاره بمونه، هرشب دوتا قندون قند میخوره، یک کیلو شکلات بذاری جلوش یکساعت بعد اثری ازش نیست...خیلی ناراحت شدم درمورد نامزدم این حرفو زد چون یکمم چاقه همه فکر میکنن خیلی میکوره درصورتی که اینجوری نیست و امشب مثلا تخمه و میوه مورد ولی شام نخورد فقط یه لیوان دوغ خورد

خلاصه تا الان بابام با این سه تا حرف خیلی دلمو شکسته ناراحتم کلا انگار میخواد تحقیرش کنه حالا اون بیچاره چقد هواشو داره!!! هعی.....اینم از شانس ما

بنظرتون رفتار درست چیه؟ جواب بابامو بدم یا بیخیال بشم و بگذرم؟ به نامزدم بگم یا نگم؟ چون دلم نمیخواد وقتی با همه رو راسته و احترام نگه میداره کسی اینجوری پشت سرش حرف بزنه حالا هرکی میخواد باشه..بخدا خیلی مظلومه جیگرم براش کباب شده😔

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

به نامزدت نگو اما به مامانت بگو که ناراحت میشی و به بابات تذکر بده که کارش زشته

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ناراحت شدم😔

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2456

خودت مستقیما به پدرت نگو 

مثلا اگه رابطتت با مامانت اوکیِ به اون بگو 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2714

به هیشکی هیچی نگو 

اگه نامزدت بفهمه شاید دلگیر و کینه ای بشه نسبت به خونوادت 

باباتم ک دیگه بزرگتره هر چی بگی بدتر میکنه 

اگه با مامانت راحتی به اون بگو با بابات حرف بزنه م ناراحت میشی از حرفاش 

👄💄👠

من احساس میکنم بعضی پدر مادرا حسودیشون میشه  

😄من مامان خودم اصلا به زور شوهر خواهرمو تحمل میکنه 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

آخ عزیزم من بودم به بابام با احترام میگفتم که این حرفا رو دیگه نزنه خصوصا جلو جمع..دلم برا نامزدت سوخت...خوبه بهت چیزی نگفته..اگه شوهر من بود هزار بار میکوبید تو سرم

آنکه را خوبی کنیم،هاری نگیرد آرزوست  

بری به نامزدت بگی بابام پشت سرت حرف زده؟؟؟ میخوای کاری کنی واسه همیشه بدبین شه به بابات؟ شاید بابات اخلاقش همینه. خیلی مودبانه بهش بگو فلانی خیلی شما رو دوس داره ولی حس میکنم شما اونو زیاد دوس ندارین. حرفهاش رو هم به عنوان دلیلت بگو

کج کلاه خان یارمه

به نامزدت که نگو.بابات خراب میشه این وسط

اون اول و اخر باید به بابای تو احترام بزاره و پرده ی احترام نباید از بین بره

من خودم این اشتباه رو کردم و باعث شدم رابطه ی بین مادرم و شوهرم سرد بشه کلا

تو دیگه نکن

اخلاق بابات رو بهتر میدونی.بشین حرف بزن ببین چه مشکلی داره با این بنده خدا

خدایا بابت داده و ندادت شکر
2706