2733
2734
عنوان

نابغه ترين فرد جهان كيه؟

180 بازدید | 16 پست

دنیای اطلاعات : https://goo.gl/12pDj2: کمال سرابندی متولد ۱۴ آبان ۱۳۳۵ در زابل، دانشمند ، پژوهشگر، نویسنده، عضو شورای مشورتی ناسا، استاد مهندسی برق ، علوم کامپیوتری ، میکرو موج و مدیر آزمایشگاه پرتوافشانی دانشگاه میشیگان آمریکا می باشد. وی تحصیلات مقدماتی اش را در دانشگاه صنعتی شریف گذراند.

سرابندی تاکنون مدیر اجرایی پروژه‌های تحقیقاتی بسیاری وابسته به ناسا، آزمایشگاه پیشرانه جت، آرو، بنیاد ملی علوم، سازمان پروژه‌های تحقیقاتی دفاعی پیشرفته و دیگر صنایع بزرگ بوده است.

از وی تاکنون فصول گوناگونی در کتب مختلف و بیش از ۱۷۰ مقاله در مجلات مرجع چاپ شده‌است. وی موفق به دریافت جایزه هنری راسل از سوی ریاست دانشگاه میشیگان شده‌است. عنوان سخنران برجسته وزارت آموزش و پرورش و علوم دولت فدرال آلمان و ارائه دهنده برترین مقاله در کنفرانس علوم ارتش آمریکا، بخشی دیگر از افتخارات وی می‌باشد.وی داری ۱۸ دکترا در زمینه های مختلف است که در زمینه های علم ریاضی ، علم رادار و علم الکترونیک در جهان اولین نفر می باشد و هرکسی درخواست مدرک پروفسورا بدهد بایستی کمال سرابندی این فرد را تایید کند.

سرابندی نزدیک به ۱۰۰۰ مقاله در مجلات و کنفرانس های داوری منتشر کرده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیام بوده به نظر من 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

منم دیگه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

در اینکه ایشون خیلی شخص موفقیه شکی نیس. ولی تعریف نابغه بودن فرق دارن. نابغه کسیه که ضریب هوشش بالاتر از افراد دیگه باشه. 

ایشون شاید تلاشش خیلی بیشتر از افراد دیگه بوده

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  
2738

مصی گل پسره😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
در اینکه ایشون خیلی شخص موفقیه شکی نیس. ولی تعریف نابغه بودن فرق دارن. نابغه کسیه که ضریب هوشش بالات ...

نظر من نيست كه ايشون نابغه ترين فرد جهان هستن،شما توى گوگل سرچ كنيد نابغه ترين فرد جهان ....تأييد شده هست كه نفر اول هستن در حال حاضر 

در اینکه ایشون خیلی شخص موفقیه شکی نیس. ولی تعریف نابغه بودن فرق دارن. نابغه کسیه که ضریب هوشش بالات ...

۱۸ تا دکترا یه آدم فوق نابغه میخواد

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

من خيلى اتفاقى امروز اسم ايشون رو شنيدم اومدم خونه سرچ كردم 

امروز مادرشون توى بانك داشت با معاون بانك صحبت ميكرد ميگفت رفتم آمريكا جلوى درب دانشگاه ميشيگان عكس كمال رو زدن خيلى افتخار كردم بهش... 

من خيلى اتفاقى امروز اسم ايشون رو شنيدم اومدم خونه سرچ كردم  امروز مادرشون توى بانك داشت با مع ...

وااا مامامنبزرگ امروز چرا رفته بود بانک؟🤔🤔🤔

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
2706